мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Актуальна інформація

 

Продавці взуття у магазинах і на ринку часто називають свій товар ортопедичним - так заохочують купляти. Про це розповідають наші постійні клієнти магазину «Медтехінка Львів». Але це обман покупця, бо профілактично-лікувальне ортопедичне взуття можна придбати лише в ортосалонах, медтехніках, - пояснює керівник проекту «Медтехніка Львів» Софія ЮРЧЕНКО.

 
 

«Було, як повечеряють запорожці на голодну коляду, та вийдуть з рушницями проганяти кутю, то піднімуть таку стрілянину, мов наче й справді війна йде. На другий день, на Водосвяття, йдуть, було, до Дніпра і пушки за собою везуть. Як тілько попи начнуть хрест вмачати в воду, то вони й палять з пушок», - такі спогади записав 1876 року етнограф Яків Новицький про те, як на Січі 18 січня кутю проганяли.

 

 
 

Мережа "Аптека "3і" щиро вітає усіх з величним святом - ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Це велике свято нашої великої української сім'ї! 

Україна починається з нас!

Ми - ЄДИНІ!

 

 

 
 

Вишиванка віддавна вважалася талісманом, бо символізує духовне багатство,високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками.

 
 

В аптечних закладах мережі «Аптека «3і» встановлено скриньки для збору коштів на закупівлю ліків та медичного обладнання для поранених учасників АТО. 

 
 

Колектив мережі «Аптека «3і» спільно з дистриб’юторською компанією БАДМ  організували благодійний збір гуманітарної допомоги сім’ям постраждалим у зоні АТО.

 
 

Мережа аптечних закладів «Аптека «3і» проводить благодійний збір коштів для Української Армії!

 
 

 

День Незалежності – головне державне свято кожного українця. В цей день ми згадуємо, як нелегко наш народ здобув право на вільне життя у власній Державі.

 
 

Події на Донеччині та на Луганщині не можуть залишити байдужим жодного Українця.

Саме зараз ми згуртовані, як ніколи раніше, і кожен небайдужий прагне докласти свою частку до спільної ПЕРЕМОГИ.

Мережа «Аптека «3і» проводить терміновий благодійний збір коштів для купівлі апарату вакуумного лікування ран вартістю 24 764 грн.

 
 

24 серпня в Україні відзначається День Незалежності.

Нажаль у цьому році про святкування мова не йде. Саме зараз наші захисники відвойовують право на вільне життя у незалежній країні. Щоб підтримати їх бойовий дух та віру у перемогу, мережа «Аптека «3і» проводить збір дитячих малюнків та листів-звернень до наших Героїв.