мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

 

У зв’язку з останніми подіями в Україні багато торгових мереж оголошують «економічний бойкот» та припиняють продаж російських товарів. Повідомляємо про свою позицію щодо продажу ліків російського виробництва у аптеках:

 

 

Ми не вилучаємо з асортименту ліки російського виробництва, оскільки розуміємо свою соціальну відповідальність як закладів охорони здоров’я за результат лікування пацієнтів і вважаємо, що жодні дії не повинні принести шкоди людині. 

 


Проте, поважаючи право вибору наших клієнтів, вважаємо своїм громадянським обов’язком інформувати про країну-виробника ліків та іншої медичної продукції під час покупки. Наші провізори і фармацевти готові будуть запропонувати заміну російських товарів на продукцію вітчизняного або іншого іноземного виробництва у переважній більшості випадків.

 


Просимо лікарів підтримати ініціативу аптечних мереж по обмеженню застосування лікарських засобів та медичних виробів російських компаній, при призначенні лікарських засобів пацієнтам надавати перевагу аналогам вітчизняних чи інших іноземних виробників. При цьому, безумовно, пам’ятаючи заповідь «Не нашкодь!».

 


Ми повинні розуміти, що кожен куплений російський товар приносить кошти країні, що незаконним чином окупувала частину нашої держави та зазіхає на її цілісність.

 


Дякуємо за розуміння та віримо, що економічний спротив свідомих громадян допоможе Україні вистояти в боротьбі з агресором. Наша сила в єдності!