мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Новини мережі

 
 

Чи знаєте ви, що мережа аптек «3і» уже чверть століття працює для покращення життя українців? Сьогодні під брендом «3і» працює більше 200 аптечних закладів у дев’яти областях України та власний магазин медтехніки. Цієї весни мережа аптек «3і» святкує 25-річчя.

 

 

Тут ніколи не називають своїх відвідувачів покупцями. Адже у «3і» не торгують, тут – допомагають, підтримують у кожного силу духу і бажання бути здоровим. Для цього у компанії - більше тисячі фахівців. Це провізори, експерти з якості, логісти, програмні адміністратори, оператори довідки. Окремий відділ щодня працює для того, щоб ці фахівці розвивалися та відвідували нові навчальні курси.

 

Кожен переконався, що ціни «3і» – одні з найкращих у регіоні. Аптечна мережа бере участь у всіх державних програмах для забезпечення пільгових категорій населення якісними ліками, одна з перших долучилися до програми «Доступні ліки», зі спеціальними знижками обслуговує учасників АТО.

 

У «3і» не продають - тут турбуються. Кожна одиниця препарату в закладах «3і» проходить максимальний контроль якості від етапу доставки аж до видачі людям. Для цього є відділ сертифікації та надсучасний логістичний склад. Препарати тут зберігаються при відповідних температурах та рівнях вологості. Власний автомобільний парк допомагає максимально швидко доставляти ліки зі складу до аптечного закладу. І це також - зі збереженням усіх норм транспортування.

 

Якщо на вулицях ваших міст і селищ ви бачите вивіски аптеки «3і», то будьте певні: за цим закладом стоїть праця величезної команди. І ця команда уже 25 років турбується про ваше здоров’я. Компанія впевнена у 3-х Істинах якості»: якІсть ліків, якІсть послуг, якІсть здоров'я. Вони є основними цінностями компанії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

До свого 25-річчямережа аптек "3і" продовжує приймати привітання від клієнтів, партнерів. Також працівники різних аптечних закладів із різних регіонів вітають своїх співробітників.

 

Серед привітань - плакати, листівки, солодощі, відео-ролики, картини.

 

Усі вони обов'язково потраплять у фонди компанії. Дякуємо усім, цінуємо кожного!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

7 березня аптека «3і» відкрилася у Підволочиську Тернопільської області.

 

Тут повний асортимент – від лікарських засобів до косметики і дитячого харчування.

 

Запрошуємо мешканців і гостей Підволочиська завітати до нас просто зараз, адже саме до кінця березня до свого 25-річчя мережа аптек «3і» дарує знижки до -25%.

Наша адреса: вул. Данила Галицького, 37.

 

 

Знайдіть час для себе – будьте здорові!

 
 
 

Весна у мережі аптек "3і" розпочинається з нових ідей та їх втілення! Сьогодні у м. Сокаль Львівської області відкрили ще одну аптеку мережі «3і».

 

Завітайте до нас за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького,67, працюємо цілодобово. Адже саме зараз, протягом березня, у мережі аптек «3і» - знижки до -25% з нагоди 25-річчя компанії!

Деталі акції дізнайтеся у провізорів або за телефоном: (032) 298-95-95.

 

 

Знайдіть час для себе – будьте здорові!

 
 
 

Стрімко росте кількість людей, які працюють сидячи. А це створює масові проблеми зі здоров’ям. Про це на тренінгу для фахівців «Аптеки «3і» повідомила лікар-реабілітолог Валентина Стрігуновська, представник фірми «Алком». Компанія виготовляє ортопедичні вироби, сертифіковані МОЗ: устілки, наколінники, пояси, корсети.

 

«Хвороби, які при цьому виникають, можна назвати «довгосидоз», - говорить спеціаліст.  -  Це утворення наросту-горбика на шиї, викривлення хребта, зайва вага. При тривалому сидінні в організмі збільшується кількість гормону стресу - кортизолу. Працівник починає його вгамовувати перекусами.

 

До того ж - псується постава. А це забирає у нас і привабливий вигляд, і погіршує емоційний стан. За дослідженнями, як тільки людина вирівнює спину – одразу більше посміхається. І це не міф. Тому що при рівній поставі виділяється гормони щастя ендорфіни. І навпаки», - пояснює лікар.

 

Реабілітолог дає практичні поради. Просіть у роботодавця такого столу, за яким можна працювати стоячи. Або купіть підставку під комп'ютер і працюйте без крісла. Робіть зарядку щогодини: присідайте, ходіть по коридору, сходах.

 

«А найефективніше – купити балансувальну подушку на сидіння. Ви будете постійно намагатися втримати тіло рівно, коли подушка «плаває". Відтак – будете рухатись навіть сидячи», - наголошує лікар.

 

А от при стоячій роботі проблем із хребтом буде менше. Зате можливі варикоз, плоскостопість. У цьому випадку найперше слід купити ортопедичні устілки. Завдяки їм ноги не набрякатимуть і не болітимуть.

 

 

Оглянути ортопедичну продукцію різних виробників та отримати консультацію  можна у нашому Інтернет-магазині «Медтехніка Львів»/ Інтернет-магазин "Медтехніка Львів". Вибирайте речі у спеціалізованих магазинах та уникайте підробок.

 
 
 

Нехай кожен день цього року стане для Вас особливим та незабутнім! По-родинному теплим та гостинним! У всіх починаннях та планах творчим, продуктивним та натхненним! Як чарівна казка у якій здійснюються заповітні мрії, чудеса наповнюють очі щастям та радістю, а серця зігрівають любов'ю!

 
 
 

Зустрічайте оновлену аптеку мережі аптечних закладів «3і» у м. Кам'янка-Бузька!

 
 
 

Інформуємо Вас, що у мережі аптечних закладів "Аптека 3І", у продажі з'явилась вакцини.

 
 
 

Мережа аптечних закладів «3і» протягом 24-х років є лідером по забезпеченню хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну. Ми одні з перших долучилася до державної програми, щодо запровадження регулювання цін на препарати інсуліну.

 
 
 

Зустрічайте нову аптеку мережі аптечних закладів «3і» у смт. Куликів!