мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Новини мережі

 
 

Мережа «Аптека «3і» спільно з Інтернет-магазин "Медтехніка Львів" проводить розіграш одразу 4-х інгаляторів Ulaizer Home. 

 
 
 

Чи готові Ви до літа? Аптека «3і» нагадує: у період відпусток, у дорозі, на природі не забувайте про безпеку та аптечку!

 
 
 

У місті Дубно Рівненської області відтепер запрацювала перша аптека "3і".

 
 
 

Чи знаєте ви, що мережа аптек «3і» уже чверть століття працює для покращення життя українців? Сьогодні під брендом «3і» працює більше 200 аптечних закладів у дев’яти областях України та власний магазин медтехніки. Цієї весни мережа аптек «3і» святкує 25-річчя.

 
 
 

До свого 25-річчямережа аптек "3і" продовжує приймати привітання від клієнтів, партнерів. Також працівники різних аптечних закладів із різних регіонів вітають своїх співробітників.

 
 
 

7 березня аптека «3і» відкрилася у Підволочиську Тернопільської області.

 
 
 

Весна у мережі аптек "3і" розпочинається з нових ідей та їх втілення! Сьогодні у м. Сокаль Львівської області відкрили ще одну аптеку мережі «3і».

 
 
 

Стрімко росте кількість людей, які працюють сидячи. А це створює масові проблеми зі здоров’ям. Про це на тренінгу для фахівців «Аптеки «3і» повідомила лікар-реабілітолог Валентина Стрігуновська, представник фірми «Алком». Компанія виготовляє ортопедичні вироби, сертифіковані МОЗ: устілки, наколінники, пояси, корсети.

 
 
 

Нехай кожен день цього року стане для Вас особливим та незабутнім! По-родинному теплим та гостинним! У всіх починаннях та планах творчим, продуктивним та натхненним! Як чарівна казка у якій здійснюються заповітні мрії, чудеса наповнюють очі щастям та радістю, а серця зігрівають любов'ю!