мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Стрімко росте кількість людей, які працюють сидячи. А це створює масові проблеми зі здоров’ям. Про це на тренінгу для фахівців «Аптеки «3і» повідомила лікар-реабілітолог Валентина Стрігуновська, представник фірми «Алком». Компанія виготовляє ортопедичні вироби, сертифіковані МОЗ: устілки, наколінники, пояси, корсети.

 

«Хвороби, які при цьому виникають, можна назвати «довгосидоз», - говорить спеціаліст.  -  Це утворення наросту-горбика на шиї, викривлення хребта, зайва вага. При тривалому сидінні в організмі збільшується кількість гормону стресу - кортизолу. Працівник починає його вгамовувати перекусами.

 

До того ж - псується постава. А це забирає у нас і привабливий вигляд, і погіршує емоційний стан. За дослідженнями, як тільки людина вирівнює спину – одразу більше посміхається. І це не міф. Тому що при рівній поставі виділяється гормони щастя ендорфіни. І навпаки», - пояснює лікар.

 

Реабілітолог дає практичні поради. Просіть у роботодавця такого столу, за яким можна працювати стоячи. Або купіть підставку під комп'ютер і працюйте без крісла. Робіть зарядку щогодини: присідайте, ходіть по коридору, сходах.

 

«А найефективніше – купити балансувальну подушку на сидіння. Ви будете постійно намагатися втримати тіло рівно, коли подушка «плаває". Відтак – будете рухатись навіть сидячи», - наголошує лікар.

 

А от при стоячій роботі проблем із хребтом буде менше. Зате можливі варикоз, плоскостопість. У цьому випадку найперше слід купити ортопедичні устілки. Завдяки їм ноги не набрякатимуть і не болітимуть.

 

 

Оглянути ортопедичну продукцію різних виробників та отримати консультацію  можна у нашому Інтернет-магазині «Медтехніка Львів»/ Інтернет-магазин "Медтехніка Львів". Вибирайте речі у спеціалізованих магазинах та уникайте підробок.