мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Чи знаєте ви, що мережа аптек «3і» уже чверть століття працює для покращення життя українців? Сьогодні під брендом «3і» працює більше 200 аптечних закладів у дев’яти областях України та власний магазин медтехніки. Цієї весни мережа аптек «3і» святкує 25-річчя.

 

 

Тут ніколи не називають своїх відвідувачів покупцями. Адже у «3і» не торгують, тут – допомагають, підтримують у кожного силу духу і бажання бути здоровим. Для цього у компанії - більше тисячі фахівців. Це провізори, експерти з якості, логісти, програмні адміністратори, оператори довідки. Окремий відділ щодня працює для того, щоб ці фахівці розвивалися та відвідували нові навчальні курси.

 

Кожен переконався, що ціни «3і» – одні з найкращих у регіоні. Аптечна мережа бере участь у всіх державних програмах для забезпечення пільгових категорій населення якісними ліками, одна з перших долучилися до програми «Доступні ліки», зі спеціальними знижками обслуговує учасників АТО.

 

У «3і» не продають - тут турбуються. Кожна одиниця препарату в закладах «3і» проходить максимальний контроль якості від етапу доставки аж до видачі людям. Для цього є відділ сертифікації та надсучасний логістичний склад. Препарати тут зберігаються при відповідних температурах та рівнях вологості. Власний автомобільний парк допомагає максимально швидко доставляти ліки зі складу до аптечного закладу. І це також - зі збереженням усіх норм транспортування.

 

Якщо на вулицях ваших міст і селищ ви бачите вивіски аптеки «3і», то будьте певні: за цим закладом стоїть праця величезної команди. І ця команда уже 25 років турбується про ваше здоров’я. Компанія впевнена у 3-х Істинах якості»: якІсть ліків, якІсть послуг, якІсть здоров'я. Вони є основними цінностями компанії.