мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Щороку  мережа «Аптека «3і» приймає участь у  соціальних заходах, що направлені на підтримку сімейних, національних та духовних цінностей суспільства.

 

 

15 вересня 2013р. у Львові мережа «Аптека «3і» спільно з громадською організацією АПАУ (аптечна професійна асоціація України)* прийняла участь у фесті «Свято читання в Країні ангелят». Організаторами фесту виступили: редакція дитячих журналів «Ангелятко» та «Ангеляткова наука», Львівська міська рада та ГО «Форум видавців».

8-ме Свято читання в країні Ангелят – загальноміське сімейне свято, яке  завершило  ювілейний XХ Форум видавців відбулося в центральній частині міста в парку імені Івана Франка і  мало багато відвідувачів і давніх прихильників.

 

Свято  покликане популяризувати сімейне дозвілля. Тому завданням  організаторів свята, психологів та аніматорів було розробили захід, який би зближував батьків і дітей, – дозволив батькам поринути у дитинство, а дітям – спробувати себе у ролі дорослих. Такий формат зробив свято цікавим і корисним водночас.

Головною «родзинкою» заходу стала можливість для кожного маленького відвідувача спробувати себе у різних дорослих професіях. Під час свята діти з батьками уявляли як працювати  лікарями, фармацевтами, вчителями, водіями міні-електромобілів, кухарями, дегустаторами, машиністами, механіками, співаками, танцюристами, художниками, акторами, мандрівниками, фотографами, екологами, флористами, орнітологами, біологами. 

 

Аптеки-учасники спільно з ГО АПАУ хазяйнували на майданчику під назвою «Територія здоров’я».  Тут наймолодшим відвідувачам розказували, що робити, аби не хворіти, а дорослим – про небезпеку самолікування, правильну утилізацію ліків.  Діти з задоволенням приймали участь в конкурсах та розвагах, танцювали руханки, співали, розмальовували та виготовляли гірлянду здоров’я.  Дитячий гомін доносився звідусіль. Всі учасники свята були раді  отримати призи та подарунки від організаторів  майданчику, а також позитивний настрій на цілий день!