мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Новини здоров’я

 
 

Сонце у повному розпалі! Саме час засмагати та подбати про надійний захист шкіри від ультрафіолету. Не гаючи багато часу, занотуйте у памяті основні правила про сонцезахист.

 
 
 

Відомий аптечний засіб аспірин може стати корисним не лише для лікування, а й знадобитися у побуті саме зараз, з наближенням літа. Він має кілька цікавих нелікувальних властивостей.

 
 
 

Саме зараз слід не упустити можливості і використати максимум для свого організму і краси від звичайної городньої петрушки. Цей продукт насправді творить цікаві речі. Ось декілька.

 
 
 

Засоби дезінфекції широкої дії необхідні у щоденному житті, щоб уберегтися від передачі вірусів, інфекцій та грибків. Особливо, якщо працюєте з людьми, а у вашій сім’ї є діти.

 
 
 

Іти чи не іти в солярій? Якщо вам не заборонено лікарем, то слід керуватися здоровим глуздом. Адже у помірній кількості солярій має корисні властивості, у надмірній - шкідливий.

 
 
 

Міські діти зазвичай ходять по гладких тротуарах, майданчиках і вдома по підлозі. А для розвитку стопи надто потрібні саме неідеальні поверхні. Вони доступні сільським дітям – поле, подвір’я, ліс. На нерівних поверхнях правильного розвиваються ступні дитини, виробляється координація рухів. Саме для цього створений килимок із камінцями чи твердими елементами на поверхні. Такий виріб пропонує «Медтехніка Львів».

 
 
 

З розвитком індустрії люди призабули про кору дуба – найдоступніший народний засіб. А корисних властивостей у неї – безліч. Розповімо про косметичні. Збирати кору починають саме у квітні-травні.

 
 
 

Якщо ви помічаєте, що робите музику, телевізор гучніше, а хтось інший просить зменшити звук, - це має вас насторожити. Швидше за все, у вас падає слух і ви недочуваєте. У нинішній час таке часто трапляється із людьми, які постійно слухають гучну музику в навушниках.

 
 
 

16-18 березня, а також 21, 28-29 числа відбудуться чергові магнітні бурі. Людям слід більше слідкувати за своїм здоров’ям та бути обережними.

 
 
 

Що взяти на обід зі собою або з чим випити чаю – щоденне питання працівника, студента, школяра. Щоби бути ситним та енергійним, можна обирати наступні продукти.