мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

 

Імунітет – річ вельми суб'єктивна і зміцнювати його можна по-різному, ефективність також дуже індивідуальна. Тому в даній статті ми поділимось з Вами трьома ефективними способами. Особливих зусиль на це витрачати не потрібно і вдаватися до допомоги медикаментів теж.

 

  1. Загартовування

 

 

Тут найголовніше  – "нарощувати оберти" поступово. Спочатку ноги, з колін, потім від пояса, і тільки після цього можна обливатися або приймати прохолодний душ повністю. Контрастний душ для підвищення і зміцнення імунітету теж підійде, але знову ж таки,  знижувати температуру потрібно протягом 10-14 днів, а починати з мінімальної різниці.

 

 

  1.  Свіже повітря

 

Ні для кого не секрет наскільки прогулянки на повітрі корисні для нашого здоров'я. Намагалася хоча б одну-дві зупинки пройти пішки, причому не повільно, а в швидкому темпі, щоб хоча б створити видимість спорту на свіжому повітрі. Якщо час дозволяє, можна практикувати ранкові (або вечірні) пробіжки. Це зробить досить позитивний вплив на Ваш імунітет.

 

 

  1.  Правильне харчування

 

Найбагатші вітамінами і антиоксидантами овочі, фрукти та мед, а білком, що стимулює синтез імуноглобулінів – м'ясо. З цього і намагайтесь виходити, формуючи свій весняний раціон. Крім того, пийте побільше "живих" домашніх йогуртів щоб уникнути дисбактеріозу, а також їжте всім відомі "помічники" імунітету - ріпчасту цибулю і часник.