мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

 

Найчастіше мандрівники, вирушаючи на черговий відпочинок, нехай то теплі країни, гірськолижні курорти чи просто міське середовище, розгублені, що потрібно брати з собою в аптечку. І кидають перші-ліпші медикаменти, а вже по приїзді нарікають на свою забудькуватість чи необачність. Ми спробуємо допомогти Вам зібрати аптечку мандрівника із найнеобхіднішими медикаментами.

 

Довгий переліт у літаку, тур в автобусі, круїз, та й найпростіше пересування в автомобілі висувають на перше місце препарати від захитування.Наступні - препарати, які прийдуть на допомогу любителям екзотичної кухні. Туристи, що опинилися в чужій країні, зазвичай прагнуть скуштувати її традиційні страви. Це одна з основних причин розладу травлення. Вам потрібні будуть препарати від –розладу шлунку. І пам'ятайте, що «не активованим вугіллям єдиним».Відпочиваючи в країнах Африки, Азії, Близького і Середнього Сходу, користуйтеся водою в пластикових пляшках, у тому числі для чищення зубів і вмивання. Це допоможе уникнути проблем з кишечником.

Обов'язково потурбуйтеся про репеленти - засоби проти комарів. Адже маленькі кусючі комашки можуть суттєво зіпсувати ваш відпочинок. А також їхні укуси можуть викликати різну алергічну реакцію вашого організму, навіть якщо ви раніше не були схильні до алергії. В період перебування на новій місцевості , на всяк випадок приготуйте один з антигістамінних препаратів.

 Покладіть у вашу аптечку і препарати для лікування сонячних опіків, саден, подряпин для дітей і дорослих. А також ліки для дезінфекції шкіри при пораненнях, порізах, саднах, попрілостях, при гнійничкових захворюваннях, вугровій висипці, стоматиті.Не забудьте взяти засоби для швидкої дезінфекції рук (без води, мила і серветок).

Кожен чудово знає про всі свої захворювання. Отже попіклуйтеся про те, щоб під час відпочинку вони вас не турбували.