мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

 

Літо, море, пляж, кожному хочеться поніжитися на сонечку після зимових морозів. Але як зробити так, щоб не отримати опік або сонячний удар?Ми зібрали декілька порад хорошої засмаги ,які неодмінно стануть Вам у пригоді.

 

 

Насамперед, не варто засмагати у день  з 11 до 16.00.
 Засмагаємо поступово. Спочатку слід обмежити перебування на сонці, 15- 20 хвилин достатньо, потім додаємо хвилин по двадцять щодня. Слід врахувати, що якщо ви білошкіра блакитноока блондинка, терміни перебування на сонці слід скоротити.Обережно ставтеся до загоряння, якщо у вас на тілі багато родимок, ультрафіолетові промені провокують неконтрольоване зростання і переродження клітин пігменту, в зону ризику потрапляють пігментні плями, діаметр яких більше 6 мм.
 Закривайте тіло від сонця. Носіть широкополі капелюхи і сонцезахисні окуляри. Де б ви не знаходилися, навіть на дачі, уникайте полуденного сонця.
Не засмагайте мокрими, так як крапельки води за своїми фізичними властивостями є маленькими лінзами, які фокусують сонячне світло, що може призвести до опіків шкіри.
Користуйтеся кремами, що володіють високим ступенем захисту від сонця. Такими вважаються креми зі значенням SPF від 15 і більше, вони захищають і від УФВ і від УФА-випромінювання. Велике значення має правильне застосування захисного крему. Правильно наносити його на шкіру товстим шаром, не втираючи. Наносити креми слід часто, особливо після того, як ви скупались. Серед фахівців немає одностайності в думці про те, чи можна за допомогою кремів від сонця запобігти захворюванню на рак шкіри. Але від опіків і фотостаріння вони досить ефективні.
 Пийте зелений чай і вживайте якомога більше фруктів і ягід. Антиоксиданти, які містяться в цих продуктах, захищають шкіру зсередини.
Красивої Вам засмаги, хорошого відпочинку та міцного здоров'я!