мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Розпочався "сезон застуди"? Не хвилюйтесь,з нашими порадами він Вам буде не страшний!

 

Для того, щоб не поповнити ряди тих, хто занедужав, потрібно не забувати про основні аспекти здорового способу життя — це повноцінний сон, заняття спортом та правильне харчування. Розлянемо продукти, які допомагають протистояти зимовим хворобам.


Риба лосось:
Риба лосось містить у собі велику кількість білка та омега-3 жирних кислот. Білок необхідний організму для створення структур імунноїсистеми. Без нього імунна система залишається беззахисною перед вірусами та бактеріями . Рекомендована доза — дві — три 100-грамові порції на тиждень.
Грецький йогурт:
Крім великої кількості білків, йогурт містить в собі пробіотики, які зміцнюють імунітет. Це відбувається через «дружніх» бактерій, які не дозволяють «поганим» бактеріям перевищувати допустимий рівень. Рекомендована денна норма — близько 200 мл.


Яйця:
Одне яйце середнього розміру містить у собі 6,8 г білка. Білок є необхідним будівельним матеріалом для м’язів і для підтримки тіла в хорошій формі. Крім білка, в яйцях також міститься велика кількість вітамінів і мінералів. У їх числі вітаміни В6 і В12, які допомагають підтримувати здоров’я імунної системи.


Горіхи:
Горіхи — продукт із високим вмістом білка. Також горіхи є хорошим джерелом селену і цинку — ці два мінерали є необхідними для підтримки імунної системи в хорошому стані. Бразильський горіх — чемпіон за вмістом селену, а в японських каштанах дуже багато цинку.


Болгарський перець і зелень:
Нас з дитинства привчили до думки, що найвищий вміст вітаміну С у цитрусових. Як тільки ми відчували нездужання, нам відразу радили випити чаю з лимоном і їсти побільше апельсинів. Насправді ж вміст вітаміну С в болгарському перці набагато вищий, ніж у цитрусових. Також вітаміном С багаті шпинат, брюссельська капуста, салат-латук і брокколі. І хоча вітамін С не може прогнати застуду чи грип, він допоможе скоротити час хвороби і прискорити процес одужання.У червоному солодкому перці в три рази більше вітаміну С, ніж в помаранчевому. Лікарі рекомендують їсти хоча б деякі з цих видів овочів у сирому вигляді, так як процес приготування зменшує вміст корисних речовин.


Отож ,харчуйтеся правильно ,бережіть Себе і будьте здорові!