мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Як позбутися від безсоння і відновити здоровий сон? Існує чудове рішення, яке дозволяє значно поліпшити якість сну!

Щоб позбутися сонливості і налаштуватися на робочий лад, ми використовуємо різні засоби. Багатьом допомагає прийом прохолодного душу, інші воліють випити горнятко міцної кави. Однак, на жаль, всі ці засоби рятують нас ненадовго. Якщо людина всю ніч крутилася у ліжку без сну, звісно, вже з ранку вона буде почуватися втомленою і абсолютно розбитою, а протягом дня її буде переслідувати єдине бажання – як слід виспатися.

 

Чому самопочуття погіршується?

В одній із зарубіжних авіакомпаній було проведено цікаве дослідження. У групу піддослідних були включені стюардеси, які скаржилися на погане самопочуття. Симптоми практично всіх жінок були ідентичними –постійна втома, дратівливість і млявість. При цьому стюардеси відзначали погіршення не тільки працездатності, у багатьох з них виникли проблеми в особистому житті. Дефіцит сну призвів до порушення менструального циклу і зниження лібідо. Підводячи підсумки експерименту, лікарі відзначили, що схожі симптоми, як правило, можуть бути у жінок, які страждають безсонням.

Справа в тому, що наш організм постійно перебуває під впливом біологічно активних речовин – гормонів. І якщо у людини виникає дефіцит сну, її організм відчуває колосальне напруження, внаслідок чого відбувається викид спеціальних гормонів, які підтримують стан неспання. Відчуваючи дефіцит сну, людина мимоволі перестає контролювати свої емоції, починає чуйно реагувати на стресогенні ситуації і стає сприйнятливою до впливу різних зовнішніх негативних факторів. Для того щоб уникнути всіх цих явищ, необхідний лише повноцінний нічний відпочинок.