мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Ці п'ять продуктів − лідери за вмістом корисних жирів Омега-3 і Омега-6, вітамінів А, Е, D, заліза, цинку, магнію, кальцію та інших мінеральних речовин, необхідних для повноцінної роботи мозку.

 

1. БРОКОЛІ

Капуста броколі − один з найбільш корисних і вітамінізованих сортів капусти. У броколі міститься багато вітаміну С, фолієвої кислоти, калію, клітковини, бета-каротину та антиоксидантів. Ці речовини здатні поліпшити роботу мозку. Їсти брокколі найкраще у відвареному або паровому вигляді, хоча смачно буде також стушкувати її з іншими овочами.

 

2. РИБА

 

Найкориснішими сортами риби вважаються найбільш жирні: форель, лосось, сардини. Кислоти Омега-3 покращують роботу клітин мозку. Їсти рибу рекомендується двічі на тиждень, щоб наситити мозок всіма необхідними речовинами. Крім позитивного впливу на розумові здібності, риба покращує також стан шкіри, волосся та нігтів.

 

3. ГОРІХИ

 

Горіхи сприятливо впливають на центральну нервову систему завдяки вмісту в них дубильних речовин: цинку, заліза, магнію. Вони активізують розумові процеси і покращують пам'ять. Також горіхи здатні захищати клітинні мембрани мозку і насичувати підкірку необхідною для плідної роботи енергією.

 

4. КАКАО

 

У какао-бобах містяться антиоксиданти поліфеноли, які покращують всі функції організму, у тому числі й пам'ять. Продукти, що містять какао, збільшують швидкість реакції і є профілактикою хвороби Альцгеймера. Тому старайся вживати цей зігріваючий напій хоча б кілька разів на тиждень.

 

5. МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ

 

Всім відомо, що в молоковмісних продуктах багато кальцію і вітаміну С. Виявляється, ці мікроелементи корисні не тільки для кісток і імунної системи, а й для мозку. Молочні продукти покращують пам'ять і заспокоюють нервову систему. Тепле молоко з медом, наприклад, може не тільки позбавити від застуди, а й допомогти заснути при безсонні.