мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Сміх продовжує життя – ця істина відома нам з дитинства. Але, як виявилося, у гарного настрою і нестримних веселощів є ще маса корисних властивостей. Наступні шість причин змусять тебе вивчити пару десятків анекдотів і частіше зустрічатися з людьми, які змушують тебе реготати до сліз.

 

 

Сміх зміцнює імунітет

У сезон застуд загартовувати імунітет зсередини особливо актуально. Хороше самопочуття забезпечено всім, хто радіє життю. Як то кажуть, в здоровому тілі – здоровий дух. Тільки навпаки – здоровішим стає те тіло, господар якого перебуває в прекрасному настрої.

 

Сміх корисний для серцево-судинної системи

Сміх покращує циркуляцію крові, а отже, посилює її приплив до внутрішніх органів. Це дуже зміцнює серцево-судинну систему і дозволить тобі довго відчувати себе молодою і активною.

 

Сміх корисний для дихання

Коли людина сміється, вона поглинає більше кисню, від цього очищаються легені і збільшується кількість серцевих скорочень. Під час сміху в мозок надходить більше кисню, ніж при звичайному диханні, тому чим більше і довше ти смієшся, тим світліша твоя голова.

 

Сміх допомагає пережити проблему

Гарний настрій знижує рівень стресу, тому, зберігаючи почуття гумору, простіше пережити будь-яку проблему і впоратися з нею. Мозок сприймає ту задачу, над якою ми посміялися, як ту, яку можна вирішити.

 

Сміх приваблює людей

Щоб сподобатися людям іноді досить лише миловидно посміхнутися або посміятися над їхніми жартами. Згадай дітей – від одного їхнього сміху до них хочеться доторкнутися, погладити і приголубити. До слова, сміятися вони починають раніше, ніж говорити. З дорослими все відбувається точно так само.

 

Сміх приваблює протилежну стать

Найбільшою популярністю у жінок користуються якраз-таки чоловіки з почуттям гумору. Вони ж, у свою чергу, віддають перевагу тим дамам, які вміють сміятися не тільки над їхніми жартами, але і над собою. Тому вчися смішно жартувати, щоб привернути до себе чоловіка своєї мрії.

 

Тож посміхайте частіше!