мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Наш організм потребує вітаміну D для того, щоб підтримувати в робочому стані всі свої функції. Цей вітамін корисний для зубів, волосся, кісток, він сприяє засвоєнню кальцію і робить нас здоровішими.

 

 

Вітамін D виробляється нашим тілом самостійно під впливом сонячних променів − 15-20 хвилин прогулянок на свіжому повітрі наповнюють організм необхідною кількістю вітаміну. Однак у зимові місяці його дефіцит простежується у кожного другого.

 

 

Щоб заповнити нестачу вітаміну D в організмі, щодня вживай у їжу такі продукти:

 

1. ЯЙЦЯ

У яєчному жовтку міститься практично денна доза вітаміну D, тому не зайвим буде побалувати себе на сніданок яєчнею або салатом з яйцем-пашот. Рекордсмени за вмістом важливого вітаміну − гусячі яйця, хоча і інші види: курячі, страусині і перепелині будуть дуже корисні.

 

2. КРІЛЬ

 Останнім часом жителі США і Канади все частіше стали купувати харчові добавки на основі масла криля. На відміну від ненависного риб'ячого жиру, воно майже не пахне, легко засвоюється шлунком і поповнює запаси вітаміну D без неприємних відчуттів. Гелеві капсули містять щоденну норму вітаміну D, а також повні корисних Омега-3 кислот.

 

3. ЛОСОСЬ та ФОРЕЛЬ

 Червона риба − відмінне джерело вітаміну D. До всього іншого, лосось і форель містять величезну кількість корисних нутрієнтів: кислоти Омега-3, фосфор і кальцій. Вони живлять організм вітамінами, підсилюють блиск волосся, зміцнюють нігті, зуби і загартовують імунітет.

 

4. МОЛОКО

 Зараз у молочних відділах неважко знайти збагачене молоко з підвищеним вмістом вітаміну D. Це дуже вдалий спосіб отримувати денну норму вітаміну, не піклуючись про різноманітність дієти або про те, щоб в черговий раз не забути взяти харчову добавку. На збагаченому молоці можна зварити кашу на сніданок або випити просто стакан корисного напою в якості перекусу.