мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95
Цукровий діабет дуже небезпечна  хвороба, котра щорічно забирає життя мільйонів людей по всьому світу. Але, якщо хворий цукровим діабетом може тримати цукор під контролем, якщо в нього вистачає сил змінити свою харчову поведінку, якщо він буде дотримуватись всіх рекомендацій лікаря, тоді йому забезпечене життя повне радощів та насолоди.
 
 
 
 
Станом на сьогодні на планеті Земля від цукрового діабету страждає більш ніж 250 мільйонів людей! Кожні 10 секунд в світі стає на двох хворих цукровим діабетом  більше. Це 7 мільйонів людей щорічно! Вчені прогнозують, що до 2030 року чисельність хворих на діабет збільшиться вдвічі. 
У діабетиків в 2-3 рази вища смертність від інфаркту та інсульту, сліпота зустрічається у 10 разів частіше, а гангрена нижніх кінцівок – у 20 разів частіше, ніж у решти населення.
Але не все так страшно!!! Виявляється з діабетом можна жити й радіти життю довгі роки. Якщо тільки… зрозуміти його.
А ось зрозуміти не завжди хочеться. Тому що доведеться  «переламати» себе та свій спосіб життя. А як це ліньки!!!
Набагато простіше прийняти зранку таблетку манінілу або сіофору та заїсти її кавалком смачнючого торту. Як це смачно!!! Та ну їх- ці заборони!!! Один раз живемо!!! 
Ми- не школа Діабету, де хворих вчать, як покращити життя своє та своїх рідних.
Зрозуміло, що цукрознижувальні препарати ви рекомендувати не будете, але розбиратись повинні для того, щоб:
а) не допустити розвитку цукрового діабету в себе та своїх близьких,
б) не пропустити його в себе та своїх близьких,
в) не панікувати, якщо раптом рівень цукру виявиться підвищеним,
г) дати фахову пораду пацієнту (відвідувачу, покупцю)
д) запропонувати комплексне рішення, якщо купують рецептурні препарати для зниження рівня цукру в крові.
 
«Кругообіг» цукрів в організмі.
Уявіть собі, з’їли ми картоплю або макарони, або, можливо, якусь кашу, попили чаю чи кави з цукеркою або печивом, і в організм потрапили, разом з іншими речовинами, вуглеводи.
Травневі соки шлунково-кишкового тракту перетравлюють все, що в нього попадає, й не заспокоються, доки не подрібнять їжу, що потрапила, до найменших молекул.
Вуглеводи в кінцевому результаті розщеплюються до глюкози, котра всмоктується через стінки кишечника й потрапляє в клітини.
В клітинах глюкоза окислюється до вуглекислого газу та води. Ця реакція супроводжується виділенням енергії, завдяки котрої клітина дихає, працює, виробляє ферменти або біологічно - активні речовини, бореться з вірусами або бактеріями, одним словом - ЖИВЕ.
А разом з клітинами, живе й людина: рухається, працює, думає, творить, закохується і т. п.
Надлишок глюкози відкладається «на чорний день» у вигляді глікогену, головним чином, в печінці та м’язах. Або перетворюється в жирні кислоти й накопичується в підшкірно-жировій клітковині.
Такий механізм можливий тільки тому, що в організмі існують дві системи: інсулярна і контрінсулярна, котрі знаходяться в рівновазі.
В організмі людини існує дуже важлива залоза - підшлункова. В ній існують дуже важливі клітини, (їх відкрив німецький вчений Лангерганс, тому й називаються скупчення цих клітин острівками Лангерганса), котрі й виробляють особливу речовину - інсулін. Без інсуліну жодна молекула глюкози не зможе попасти в клітину.
Інсулін- це свого роду ключик, що відкриває дверцята клітини, через котрі глюкоза попадає в середину клітини.
Якщо раптом інсулін перестане вироблятись з будь-яких причин, або «зламається ключик», глюкоза не зможе потрапити до клітини й буде накопичуватись в крові.
Але, якщо рівень глюкози в крові впаде нижче допустимого рівня, запускається викид контрінсулярних гомонів (адреналін, глюкагон та інші). Ці гормони
- або руйнують запас глюкози в печінці (глікоген) 
- або запускають процес руйнування молекул жиру підшкірно-жирової клітковини, із залишків котрих збирається глюкоза.
Ця глюкоза поспішає до клітин, котрим потрібна, як повітря!!!
Чому виникає цукровий діабет?
 
Цукровий діабет 1-го типу або інсулінЗАЛЕЖНИЙ.
Цукровий діабет 1-го типу- це діабет молодих. Частіше він виникає в дитячому віці після перенесених інфекцій: грипу, паротиту («свинки»), корі або краснухи. При цих захворюваннях в організмі виробляються антитіла, котрі в деяких випадках ні з того, ні з сього  починають раптом атакувати клітини власного тіла, а саме бета- клітини острівків Лангерганса підшлункової залози, що виробляють інсулін. Причому атака на клітини продовжується до повної їх загибелі.
При цукровому діабеті 1-го типу повністю припиняється продукування (виробіток) інсуліну
І що далі? 
Глюкоза з їжею поступає, але в клітини попасти не може, оскільки «Ключика», котрий впускає її в клітини, тобто інсуліну, немає.
Клітини «голодують», енергії не виробляється, людина відчуває страшну втому, слабкість, сонливість, головокружіння, її мучить спрага. Людина постійно п’є й безперестанку мочиться, розвивається зневоднення, падає тиск і, якщо не прийняти терміново заходів, все може закінчитись дуже сумно. 
Цукровий діабет 1-го типу пов’язаний з генетичною схильністю. Ген діабету мають 30-40% населення, але зовсім необов’язково, що в них проявиться захворювання. Діабет може проявитись через 3, 5 ,10 або 20 поколінь!
Тому діабет 1-го типу неможливо попередити!
Серед всіх хворих на діабет цей тип зустрічається всього в 10% випадків.
Що робити?
У зв’язку з тим, що при діабеті 1-го типу повністю припиняється виробіток інсуліну, необхідно вводити інсулін в організм. Пожиттєво!!!
 
 
Цукровий діабет 2-го типу або інсулінНЕЗАЛЕЖНИЙ. 
Цукровий діабет 2-го типу  зустрічається в 90% випадків. Частіше ним хворіють дорослі старше 40 років. І частіше це люди з надмірною вагою.
При цьому типу інсулін виробляється відмінно, але не може з’єднатись з рецепторами клітин, щоб відкрились «дверцята» та впустили глюкозу до клітини. Цьому заважає внутрішньоклітинний жир, котрий змінює оболонку клітини. 
Тобто жир робить рецептори клітини не чутливими до інсуліну. Це, як у випадку - «ключик» є, але він прокручується в замку і двері відкриваються через раз або рідше.
Підшлункова залоза - дуже мудрий орган. Вона постійно «вимірює» цукор крові. Якщо відчуває, що глюкози стає більше, підшлункова починає працювати з подвоєною силою, щоб збільшити виділення інсуліну. Тому не випадково, що в крові деяких хворих інсуліну в 2-3 рази більше норми.
Але неможливо постійно працювати з навантаженням. Підшлункова з часом виснажується й виробіток інсуліну знижується. І тоді до лікування цукрознижувальними препаратами лікарі додають інсулін.
Небезпека цукрового діабету 2-го типу в тому, що рівень цукру в крові піднімається дуже повільно. Людина адаптується до підвищеного рівня глюкози та не помічає симптомів.
Ну слабкість, ну втома. Перепрацював. Мало відпочиваю. У всіх так!
Шкіра свербить? Суха, потрібно купити зволожуючий крем.
В роті сохне? Мало п’ю.
А тим часом солодка кров пошкоджує судини всюди, де тільки можна.
Тому лікарі вважають, що кількість хворих на цукровий діабет 2-го типу не відповідає статистиці, оскільки діагностують діабет через років 5 від початку захворювання, коли вже є ускладнення.
Цукровий діабет 2-го типу можна попередити!
Потрібно контролювати свою вагу, рівень холестерину і все буде добре!
А, якщо, ви перевірили рівень цукру і він виявився підвищеним, панікувати зарано. На початкових стадіях достатньо дотримуватись дієти та підвищити фізичну активність, щоб нормалізувати цукор.
При чому тут фізична активність?
Виявляється, при фізичній активності інсулін в 2 рази краще зв’язується з клітинами тіла. 
Існує правило німецького діабетолога Тойшера:
Хворий цукровим діабетом повинен робити 1000  кроків після сніданку, обіду та вечері.
Рух допоможе клітинам засвоїти глюкозу, котра поступила з їжею.
І ще. Якщо хворий діабетом 2-го типу приймає цукрознижувальні препарати, але не слідкує за вагою та холестерином, підшлункова залоза виснажується повністю.
 
Який цукор крові вважається нормою?
Раніше нас вчили, що нормою вважається рівень глюкози визначений  натщесерце 3,3-5,5 ммоль/л. Більшість ендокринологів посилаються на ці цифри згідно даних ВООЗ. Це в капілярній крові (кров з пальця).
Якщо кров взяти з вени, то норма складає до 6,1 ммоль/л.
Для діагностики цукрового діабету, зазвичай, ще дають прийняти глюкозу й перевіряють рівень цукру через 2 години після прийому (аналіз на цукор з навантаженням).
На таке додаткове навантаження підшлункова залоза виробляє інсулін, завдяки якому глюкоза переходить до клітин, й через 2 години рівень цукру крові повинен в нормі не перевищувати 7,8 ммоль/л.
Якщо цукру в крові більше 10 ммоль/л, він починає свою токсичну дію на організм.
 
Симптоми цукрового діабету.
Часте сечовипускання. Настільки часте, що лікарі називають його сечовиснаженням.
Чому виникає. Коли цукор крові перевищує 10 ммоль/л, глюкоза починає фільтруватись нирками й виводиться з організму як токсична речовина. З’являється цукор в сечі. Кожен грам глюкози тягне за собою приблизно 20 грам води, тому виникає сечовизнаження.
Сеча, котра вміщує в собі глюкозу, є відмінним середовищем для мікроорганізмів, що приводить до розмноженню бактеріальної флори. Це викликає свербіж й подразнення в інтимних зонах.
Часте сечовипускання веде до зневоднення організму й виникає другий симптом - спрага. Людина п’є й не може напитись.
Хронічна втома, сонливість, зниження працездатності пов’язані з голодуванням клітин, в котрих без глюкози не виділяється енергія.
Дуже часто при діабеті 1-го типу, люди худнуть, тому що клітини не отримують джерела енергії. Організм починає шукати її в інших місцях та знаходить в жировій тканині. Після чого активно спалюються жири й людина втрачає вагу.
Характерний симптом цукрового діабету - погане загоювання ран. Причиною цього являються знову відсутність джерела енергії, необхідного для нормальної життєдіяльності клітин, в тому числі для їх регенерації (відновлення), а також ушкодження стінок судин «солодким сиропом».
Коли глюкози в крові занадто, вона починає зв’язуватись з білками.
Білки, за рахунок того, що на них «повисла» глюкоза, стають важкими й осідають на стінках судин, що приводить до підвищення щільності стінок. При порушені еластичності судинна стінка гірше реагує на перепади тиску, стає ламкою, до неї легше прилипають молекули холестерину, фібрину. В кінцевому випадку просвіт судини може бути повністю закритим!
Тому при цукровому діабеті дуже погано загоюються рани, тріщини, можуть виникати трофічні виразки: в наслідок поганого живлення починає відмирати дільниця шкіри, підшкірної клітковини.
Ураження судин (діабетична ангіопатія) є причиною більшості ускладнень цукрового діабету: інфаркту, інсульту, ниркової недостатності, проблем з зором (до повної сліпоти - діабетична ретинопатія), порушень кровопостачання нижніх кінцівок (приводить до гангрени стопи та її ампутації – діабетична стопа).
А ще додамо, що діабетики частіше хворіють, тому що енергії клітинам бракує, в тому числі клітинам імунної системи.
  
Але, якщо хворий цукровим діабетом може тримати цукор під контролем, якщо в нього вистачає сил змінити свою харчову поведінку, якщо він буде дотримуватись всіх рекомендацій лікаря, тоді йому забезпечене життя повне радощів та насолоди.
Тому пам'ятайте - цукровий діабет – це не хвороба, це спосіб життя!