мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Багато хто з нас не уявляє свій день без кави. Але чи вся кава корисна? От декілька порад, як не втрати корисні властивості від чашки кави.

 

1. Не купуйте мелену каву. 
Попередньо помелена кава містить велику кількість вільних радикалів, які можуть бути причиною виникнення окисного стресу і запальних процесів в організмі.

2. Зберігайте каву в герметичній упаковці.
При потраплянні повітря в упаковку, нейтралізуються вільні радикали за рахунок того, що в каві містяться антиоксиданти - в результаті в організм потрапляє менше антиоксидантів, ніж могло б.

3. Не пийте каву одразу після того як прокинулись.
Не варо пити каву о 7 ранку, оскільки протягом перших кількох годин після пробудження рівень кортизолу (гормону стресу) знаходиться на піку, що забезпечує природний приплив енергії.
Оптимальний час для кави - з 10 ранку до 12 дня, коли рівень кортизолу починає падати. Таким чином, ви використовуєте природний приплив сил і залишаєте «кофеїнову бомбу» про запас.

4.Ступінь обсмажування немає значення. 
При виборі ступеня обсмажування кавових зерен варто керуватися виключно смаковими вподобаннями. Немає ніяких наукових доказів щодо того, який ступінь обсмаження забезпечує оптимальний вплив кавових зерен на організм.

5. Велика кількість випитої кави шкодить організму. 
Більше - не завжди означає краще. В цілому, позитивний вплив кави зазвичай обмежується приблизно 400 мг кофеїну.
Також, надмірне вживання кави при таких проблемах як високий тиск, діабет, тощо, може призвест більше шкоди, ніж користі.

6. Не перетворюйте каву в десерт.
Кава стабілізує рівень цукру в крові і знижує ризик розвитку діабету другого типу завдяки дії антиоксидантів. Але що буде, якщо додати в нього цукор?
Деякі вчені вважають, що ложечка цукру сильно не зашкодить, хоча, безумовно, кава частково втратить свої корисні властивості. У будь-якому випадку, не варто перетворювати чашку кави в десерт.

7. Не розтягуйте одну чашку кави на пів дня.
Варите собі каву, робите декілька ковтків, відставляєте чашку в сторону і забуваєте про неї на пару годин, а потім підігріваєте вже холодну каву, робите декілька ковтків і знову відставляєте чашку в сторону. Знайома історія?
При настільки тривалому кавуванні зростає рівень кислотності кави, що не дуже критично, але може погіршити печію і травлення, а також - негативно вплинути на зубну емаль.
Крім того, під тривалим впливом повітря антиоксидантні властивості кави також можуть зменшитись - деякі вчені вважають, що каву потрібно випивати протягом 20-ти хвилин з моменту приготування, інакше його корисні властивості будуть частково втрачені.

Смачної Вам кави!

Джерело : http://www.prevention.com/…/8-ways-youre-ruining-th…/slide/9