мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Вода - найкраща рідина для здоров'я і правильного функціонування організму, але більшість як і раніше п'ють недостатню кількість води в день.

 

 

От декілька корисних порад, як привчити себе пити ту кількість води, яку потребує наш організм :

 

1. Купіть якісну, багаторазову пляшку, таку яка б Вам подобалася, кожен день наливайте в неї питну воду і носіть зі собою, не забуваючи її пити. 
Визначте час свого питного режиму і намалюйте на пляшці тимчасову шкалу. Використовуйте якусь липку стрічку або стікери, щоб відзначати час. Так Ви простежите, чи вдається Вам встигати за тим темпом, який Ви собі виставили.

 

2. Дієвим способом є додатки на смартфони. 
Наприклад, такі додатки як Water Drink Reminder, Waterbalance, тощо, за домопогою яких можна ставити нагадування коли Вам пити воду. Також в них можна позначати випиту кількість води.

 

3. Додайте смак.
Можливо, Ви б з легкістю дотримувалися режиму, якби у води був особливий смак. Ви можете додати у воду фрукти або овочі, наприклад, огірок. Ще один варіант добавки для різноманітності води - лимон, або ж трохи імбиру і трав.

 

Варто пам'ятати, що газовані і солодкі напої не втамовують спрагу, а чай, кава і алкоголь зневоднюють організм, так як мають сечогінний ефект.
Випиваючи потрібну кількість води, Ви покращуєте травлення, сон і мислення, тому якщо Ви привчите себе пити більше води, то Ваше життя буквально зміниться в кращу сторону !

Джерело : http://justcoolidea.ru/kak-priuchit-sebya-pit-bolshe-vody/