мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

«Волосся знову випадає, цілий пучок зібрала у ванні, що робити?» - вам знайома ця думка? Особливо вона актуальна під кінець зими.

 

Лікарі-трихологи – які займаються хворобами волосся – рекомендують як лікування новітніми процедурами у косметологічних клініках, так і класичні методи оздоровлення – таблетки, рецепти порошків і масок, фізіотерапію у державній поліклініці. Із чим звертаються до нас за порадою трихологів:

 

1. Нікотинова кислота – вітамін. Покращує кровообіг волосяної частини голови, через те – волосяні цибулини отримують більше корисних речовин та просипаються. Як вживати таблетки, визначає лікар. Нікотинку у розчині використовують зовнішньо. Ампулу розводять водою шприцом 5-10 мл та наносять на шкіру голови по проділах. Ріст волосся помітний уже після першого миття.

 

2. Апарат «Дарсонваль». Винайдений французьким ученим Жаком Арсеном д’Арсонвалем у 1891 році. Діє на тіло мінімальним струмом. Людина відчуває легке пощипування. Так покращується кровообіг у тканинах. «Дарсонваль» можна придбати у магазинах «Медтехніки». Прилад має насадку у вигляді гребінця. Нею роблять масаж 10-15 хв, через день. У салонах краси процедуру пропонують за ціною від 60 грн за сеанс. Не можна користуватися апаратом без консультації лікаря та при вживлених імплантатах!

 

 

3. Вітаміни групи В. Не лише оздоровлюють волосся, а й призупиняють посивіння. Лікарі рекомендують внутрішньо, внутрішньом’язово, стилісти – додавати у шампунь.

 

Знайдіть час для себе – будьте здорові!