мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

«Чому лікарі часто радять інгалятори для дітей, які хворіють на застудні і вірусні захворювання? Тому що це новинка в індустрії?», - такі питання ставлять львів’янки на міських форумах.

Така думка виникає, бо звичні домашні інгаляції над баняком зазвичай були лише як додатковий засіб. Фахівці Мережі «Аптека «3і» пояснюють, насправді інгаляторам довіряють з двох причини.

 

Перша – з інгаляторами ми вдихаємо не пару, а аерозоль - із набагато дрібнішими часточками речовини. Тому ліки потрапляють набагато глибше у нижні дихальні шляхи.Таке лікування дієвіше.

Друга – препарати не проходять шлях через шлунок, печінку, кишківник, не потрапляють у кров і таким чином не шкодять організму. А це особливо важливо при лікуванні антибіотиками.

 

Але ви не скористаєтесь інгаляторами для себе чи дитини без припису лікаря. Саме він призначає речовини, які вкраплюють в інгалятор. Також нагадуємо, інгаляції не можна використовувати при високій температурі, ангіні, діям до 1 року, обережно - при вагітності, серцевих захворюваннях і дітям до 6 років.

 

Якщо лікар призначив вам процедури і препарат, то перед покупкою приладу зверніться до консультанта інтернет-магазину: Інтернет-магазин "Медтехніка Львів"