мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Період різдвяних холодців закінчується, але не варто страву закидати аж до Великодня. Відвар із кісток - це пряме джерело колагену – продукту, який так рекламують у косметології.

Холодець радять їсти частіше для покращення зв'язок, суглобів, хрящів. Після травм, людям похилого віку. Саме для зв’язок необхідний колаген, який із віком виробляється менше. Тому радять вживати різні желе або препарати колагену.

Насправді зварити холодець нескладно. Вимочені у гарячій воді свинні чи волові ноги залити водою з верхом. Додати перець, лавровий лист, варити 6 годин на слабкому вогні. Не помішувати, щоб страва не була мутна. У кінці посолити.

А колагеном у чистому вигляді є желатин. Його теж виварюють з кісток. У ньому безліч амінокислот. Якщо приймати желатин щодня протягом 1-3 місяців, покращуються також шкіра, нігті, волосся. Такі курси роблять спортсмени. Можна приймати продукт разом із вітаміном С. При комбінації колагенові волокна будуть наростати більше.

 

Дві чайні ложки желатину заливають водою на ніч. На ранок він набухне. Розводять теплою водою, але не кип’ятком. Для смаку можна додати мед, варення.

 

Не можна регулярно пити желатин при підвищеному згортанні крові, тромбозі. Вибирайте продукт із позначкою ГОСТ 11293-89.