мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

 

Оздоровчі салони все частіше пропонують масаж медичними банками. Процедура обходиться у кількасот гривень. Робити такі масажі після першого сеансу у фахівця можна і вдома. Для цього використовують звичайні «бабусині» банки, які колись ставили при застуді.

 

Зараз лікують таким методом хребет і забирають целюліт. Банки покращують кровообіг, знімають біль, набряк. Нині вони бувають скляні класичні, скляні з гумовою насадкою для створення вакууму без вогню, силіконові, гумові, латексні. Скляні мають перевагу, бо не вбирають запахів, добре миються, зберігають форму при масажуванні.

 

«Три роки ходив на класичні масажі руками, бо займаюся перевезеннями закордон і після дальніх поїздок мучився від болю у хребті. Якось кум потягнув мене зі собою до свого лікаря на масаж банками. Мені сподобалося. Наступна поїздка пройшла без болю. Видно, банки краще пропрацьовують тканину, ніж руки», - розповідає 34-річний Андрій зі Львова.

 

Спину, сідниці, стегна спочатку розминають руками, змащують масажною олією. Накладають банки з вакуумною насадкою, або скляні з допомогою спирту і вогню. Далі 7-15 хвилин водять їх по шкірі, не відриваючи, у напрямках масажних ліній. Знімають банки, легко підважуючи кожну пальцями. Вкривають людину на 20 хв. ковдрою. Шкіра набуде червоного кольору на кілька днів, але наділі стане еластичнішою.

 

 

«Не можна ставити банки на шкіру з ранами, на сам хребет і поперек, літнім людям за 65 років, - наголошують фахівці Інтернет-магазин "Медтехніка Львів". – Ефективний такий масаж і для ліфтингу обличчя та для схуднення живота. Однак удома за це краще не братися".