мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

До весни – кілька кроків. Але якщо ваші демісезонні черевики натирають, печуть, не поспішайте їх викидати. У медтехніці є безліч вставок якщо: печуть стопи, тисне кістка чи палець, болять гомілки від високих підборів. Детальніше про види оздоровчих додатків для взуття розповіли експерти «Медтехніки Львів» від «Аптеки «3і». 

- Масажна гелева устілка. Не ковзає усередині. Скорочує ударне навантаження на стопу і хребет, дає ефект масажу стопи, покращує кровообіг, зменшує втомлюваність ніг. Є жіночі і чоловічі варіанти. Експлуатуються 12 місяців.

- Силіконова устілка. Зі силікону медичної якості. Підходить при плоскостопості, п’ятковій шпорі, натоптаних мозолях, для зниження навантаження на ноги при цукровому діабеті. Вистачає на 12 місяців.

- Шкіряна напівустілка-супінатор для модельного взуття. Зменшує втому ніг, біль стопи. На клейкій основі. Дає ефект при болях ніг і хребта, затіканні ніг і розширених венах. Для усіх видів взуття з каблуком не вище 12 см. Строк - 6 місяців.

- Підп’ятник. Із медичного силікону. Має амортизаторну вставку. Допомагає при мозолях, тріщинах, п’ятковій шпорі, травмах, артриті. Строк – 12 місяців.

- Гелевий протектор на кісточку. Рекомендують при подагрі, деформації великого пальця. Строк - 6 місяців.

- Коректор мізинця. Гелевий. Допомагає при деформації мізинця, артрозі та артриті, якщо взуття тисне. Вистачить на 6 місяців.

- Вкладка під плесно. Гелева. Дає розвантаження стопи, знімає біль. Кріпиться завдяки перегородці, яка розміщується між пальцями. Або – подібний ефект дає вкладка під підйом стопи. Може клеїтися на устілки багато разів. Строк - 6 місяців.

 

Фахівці нагадують, якісні вставки продаються лише у спеціалізованих магазинах.