мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

У дитинстві батьки змушували нас ковтати неприємну жовту речовину – рибний жир. Однак у дорослому віці люди самостійно обирають цю добавку. Тепер її можна придбати у капсулах.

Біодобавку спортсмени називають fish oil, вона дає помітний ефект для краси шкіри і тіла. У продукті є величезна кількість вітаміну Д і тому при вживанні у спортсменів не витончуються кістки. Плюс рибний жир збільшує синтезу білка. З цієї ж причини ущільнюється шкіра у жінок. Це також відбувається завдяки вмісту у жирі вітамінів А і Е.

Кардіологи рекомендують добавку для зниження тиску і рівня холестерину, укріплення судин. Цьому сприяють поліненасичені жирні кислоти омега-3, яких організм самостійно не виробляє, а в рибному жирі їх дуже багато.

Але якщо тричі на тиждень їсти рибу - лосось, сардини, анчоуси , додатково приймати капсули нема потреби. Цього достатньо для кісток, судин і тіла.

Перед вживанням проконсультуйтеся із тренером, косметологом, лікарем. Цей жир може зашкодити при хворобах нирок, жовчнокам'яній хворобі, туберкульозі.