мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

З появою перших сонячних променів приходить і сезонна алергія! Кількість видів рослин, здатних викликати алергічні реакції, перевищує 700. Тому якщо в період цвітіння людина погано себе почуває, значить, пора починати боротьбу з сезонною алергією.

 

Сезонна алергія - складне захворювання, яке потребує лікування. Для початку варто відвідати професіонала - алерголога. Після проведення необхідного дослідження можна з'ясувати, яка рослина викликає у пацієнта таку реакцію. Лікар дасть потрібні поради і вкаже оптимальні методи лікування.

 

 

Комплексна терапія алергії включає прийом спеціальних протиалергічних препаратів. Також корисним буде використання хороших назальних крапель для очей.

 

Однак призначати ліки повинен алерголог. На основі наявних у пацієнта симптомів він визначить, як часто і в якій кількості застосовувати конкретний препарат. Не рекомендується вдаватися до самолікування! Адже можна значно погіршити стан.

 

Існує багато правил, з якими буде легше пережити період сезонної алергії. Їх можна використовувати як доповнення до призначень професіонала:

1. Намагайтеся перебувати вдома під час високої концентрації пилку (5.00 - 10.00). Корисно знати, що приємніше бувати на вулиці після сильного дощу, так як пилку в цей момент набагато менше.

2. При виході на вулицю не забувайте про аксесуари. Окуляри захистять очі від попадання алергену.

3. Існує протіаллергенная дієта, якої слід дотримуватися.

4. Макіяж рекомендується робити мінімальний або використовувати лише фітокосметику.

5. Щодня ввечері треба приймати душ і в обов'язковому порядку мити голову. Це допоможе на ніч позбутися від пилку.

6. Під час їзди на авто бажано закрити вікна і включити кондиціонер.

8. Не забувайте, що позитивний результат дадуть регулярні вологі прибирання.

 

Безумовно, дотримуючись даних порад, ви не забудете про сезонної алергії повністю. Однак значно полегшите свою життя в цей період.