мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Щоб зекономити і не купляти два бандажі – для вагітних і після пологів, жінки часто користуються одним - універсальним. Він має широку спинку і завужений спереду – як підставка під живіт. Після пологів його перевертають задом наперед. Широку частину носять спереду для підтримки тонусу живота.

 

«Це допустимо, якщо жінка не сильно поправилася під час вагітності. Інакше бандаж сильно розтягнувся за кілька місяців і не буде виконувати свою функцію, - пояснює фахівець «Медтехніка Львів» Надія ВОРОБЕЦЬ. – До нас часто звертаються жінки за поясами без приписів лікаря. Тоді ми робимо всі необхідні заміри самостійно. Але насправді поміряти об’єми і написати мірки повинен особистий гінеколог вагітної. Адже він припускає, скільки ваги вона набере до кінця вагітності, бо постійно зважує її».

Післяпологовий пояс такий як і післяопераційний - широкий із еластичної бандажної стрічки. Можна брати звичайний утягуючий, або з ребрами жорсткості та спеціальною окантовкою. Він краще тримає, не скручується і не підіймається вгору. Але дозволити його носити має лікар.

 

«Після кесаревого розтину практично ні один лікар не порадить одягти пояс. Адже шви мають дихати і заживати. Однак жінка не може постійно лежати. Їй потрібно вставати до дитини. Тому деяких породіль болить, і їм зручніше, коли живіт підтримується. У такому випадку лікар може приписати вільний пояс-стрічку без ребер жорсткості», – додає фахівець.

 

Для багатьох жінок комфортний пояс-труси. Вони повністю із еластичної тканини, підтримують живіт, сідниці, стегна. Вони зручно розстібаються, тому немає потреби знімати у туалеті.

 

Після пологів пояс носять 4-6 тижнів. Довше не варто, бо матка за цей період скоротиться. Але можна продовжити використовувати для підтримки фігури. Одягайте виріб лежачи, так він сяде на тіло правильно. Щодня по декілька годин робіть перерви.

 

Деталі дізнавайтеся у фахівців - "Медтехніки Львів".