мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Про це замислюється жінка, коли іде в аптеку перед візитом до гінеколога. Набори є різні і відрізняються в ціні. Недосвідчена жінка не розуміє, в чому їх особливості чи переваги. Насправді все просто. Якщо ви закинете собі у закладки цей пост, то щоразу перед консультацією самостійно визначите, що обирати – якщо це профілактичний огляд, інфекційне захворювання, вагітність.

 

Усі види наборів позначені номером. Відрізняються кількістю предметів. Вони завжди стерильні.

 

№1 - базовий набір, сюди входить пара стерильних рукавичок і пелюшка. Може підійти і для УЗД.

 

№2 - набір «з цитологією». У нього входять: рукавички, пелюшка, бахіли, дзеркало гінекологічне, цитологічна щіточка, предметне скло. Щіточку використовують для забору діагностичного матеріалу.

 

№3 – аналогічний до №2, але сюди не входить предметне скло. Вибирайте його, якщо ваш лікар використовує свої скельця.

 

№4 – має у комплектації пелюшку, рукавички оглядові, бахали, гінекологічне дзеркало. Без щіточки. Для консультації, що не передбачає аналізів.

 

№5 – те саме, що №4, плюс цервикальний шпатель Ейра. Його використовують для забору матеріалу з поверхонь шийки матки, слизової статевих органів, цервікального каналу.

 

№6 - набір повної комплектації: пелюшка, рукавички, гінекологічне дзеркало, бахіли, шпатель цервікальний Ейра, цитологічна щіточка, скло предметне, аплікатор і ложка цервікальна Фолькмана. Її використовують для збору біологічного матеріалу з цервікального каналу та уретри.

 

Також буває різним розмір скельця. Якщо ви не народжували, обирайте набори із меншим розміром.

 

Використовуючи індивідуальні набори, жінка може бути впевнена у стерильності огляду.