мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Провідні пластичні хірурги вимірюють рівень нікотину в крові пацієнток і відмовляються робити операції, якщо показник перевищує норму. Післяопераційні шрами на обличчі можуть слабо загоюватися через погане кровопостачання і низьку регенерацію шкіри курця. Цей приклад є доступним роз’ясненням курцям, як шкідлива звичка «працює» на старіння.

 

Перша причина в тому, що нікотин моментально при потраплянні у кров звужує судини. А найбільше звужуються дрібні капіляри на поверхні шкіри. Кисень  не потрапляє у шкіру.

 

Друга -  нікотин вбиває колаген, який відповідає за відновлення шкіри. Якщо ви розпочали курс косметичних процедур – відмовтеся від сигарет хоча би на цей період. Інакше ефект буде мінімальним.

 

Третя причина в тому, що від нікотину гинуть вітаміни. Особливо – вітамін С. При курінні його розхід збільшується ще й тому, що він бере участь у виведенні з організму токсичних сполук. А саме цей вітамін прискорює вироблення в організмі колагену. Одна викурена сигарета руйнує близько 25 мг вітаміну С, добова його норма становить  63—105 мг.

 

Саме тому курцям просто необхідно споживати якнайбільше продуктів із вітаміном С. Але зрозуміло, що краще відмовитися від паління узагалі. Адже дуже шкода, коли ми вкладаємо у вітаміни ресурси, а потім «вбиваємо» їх у собі нікотином, за який теж платимо.