мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Зробити манікюр – це швидка процедура. Але щоб руки були справді красивими – потрібно працювати над цим постійно. Подаємо топ-3 домашніх процедур, які дають відчутний ефект.

Перша - це скраб. Руки, як і обличчя, потребують оновлення верхнього шару. Добре намильте руки милом, краще господарським, візьміть жменьку солі або соди. Помасажуйте кілька хвилин. Змийте гарячою водою – так посилиться кровообіг. Нанесіть жирний крем.

 

 

Другий крок – після скрабу нанести на руки велику кількість будь-якої косметичної олійки, лляної чи оливкової, добре брати дитячу. Включіть плиту. Розтирайте жирні руки над теплим, не гарячим, повітрям від плити 10 хв. Далі одягніть гумові чи оліетиленові рукавиці та витримайте так ще 20 хв. Після цього просто зніміть залишки олії паперовими рушниками, не мийте.

 

Третя процедура для рук - маска. Придбайте косметичний парафін в аптеці. Розведіть на водяній бані. Змастіть чисті руки живильним кремом. Коли парафін набере рідкого вигляду, нанесіть на руки кілька його шарів. Завийте руки у поліетилен і рушник. Витримати – 20 хв. і зняти парафін. Результат від кожної процедури відчутний одразу.

 

Знайдіть час для себе – будьте красиві!