мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Для пасивного догляду за руками і шкірою ніг, коли не вистачає часу на процедури, добре підійдуть гелеві вироби із медтехніки. Це гелеві зволожуючі рукавички і гелеві шкарпетки. Варто просто одягти приємні вироби у приємних кольорах на 30-40 хв – і вони все зроблять замість складних процедур: зволожать, розгладять шкіру. Результат є уже після першої процедури і значно перевершує просте застосування крему. Використовувати – кілька разів у тиждень.

 

Зверху рукавички – зі звичайної приємної тканини. А зсередини – зі спеціального гелю. Саме він і працює зі шкірою рук. У цьому гелі є зазвичай: олії жожоба, оливи, виноградних кісточок, вітаміни А, Е, алое.

 

Виріб одягають на чисті руки. Рукавички розраховані на 40-50 процедур, після чого їх викидають.

 

 

Прати їх потрібно. Але в холодній воді, милом. Сушити не на батареї, а природнім способом у відкритому місці.

 

Це чудовий спосіб, якщо руки слід швидко привести у відмінний вигляд перед урочистою подією чи діловою зустріччю. Також гелеві зволожуючі рукавички можуть стати оригінальним подарунком для жінки на 8 березня. Адже це – догляд за руками тривалістю на цілих 2 місяці.

 

 

Також у магазині «Медтехніка» від аптеки «3і» можна придбати і зволожуючі шкарпетки для чоловіків! Користуватися шкарпетками слід так само, як і рукавичками. Потріскана шкіра ніг зникне. Таким чином чоловік отримає догляд за шкірою ніг без прикладання зусиль і процедур. Зволожуючі гелеві шкарпетки також стануть несподіваним і оригінальним подарунок для чоловіка будь-якого віку.

 

Не можна використовувати вироби при відкритих ранах.