мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Пакунки з речами у пологовий зазвичай такі великі, що жінка перед першими пологами відчуває себе розгубленою. Уже при других вона точно знає, що брати а що ні. У нашій центральній аптеці «3і» з відділом косметики у Сокільниках консультанти допоможуть зібрати сумку з оптимальним набором засобів гігієни, дадуть фахові поради.

 

Загалом, усе можна скласти у такі набори.

 

- Одяг собі: 2 нічних сорочки або довгих футболки з доступом до грудей (для пологів і для сну), шкарпетки, тапки резинові – щоб і для душу, білизна, бюстгальтери для годування і прокладки до них, одноразові пелюшки 2, прокладки після пологів, халат, спортивний костюм, постіль.

 

- Одяг дитині: боді, повзунки, теплі кофточки, шкарпетки, шапочки - все по 3, легкі і байкові пелюшки по 2, конверт на виписку.

 

- Речі: зарядка до тел., записник і ручка (записати ліки, підписати їжу в холодильнику, занотувати номер, адресу, прізвище лікаря), косметичка з базовими засобами і гребінцем, міні-електрочайник, паспорт, гроші.

 

- Їжа: сухе печиво, негазована вода, сухофрукти.

 

- Гігієна: папір туалетний, серветки, мило і зубна щітка, шампунь, 3 рушники, тарілка, горня, ложка, ніж, пакети для сміття, пакет із ручками для походу в душ.

 

- Гігієна для малюка: підгузки, крем під підгузки, присипка, зеленка, перекис водню, піпетка, ватні палички, вата або диски, пустушка, пляшечка для малюка – якщо у мами не буде молока.

 

- Ліки. Список має дати лікар. Післяпологовий бандаж і молоковідсмоктувач – за бажанням.

 

 

 

 

Не варто перевантажувати себе речами, без яких можна обійтися. Не беріть:

 

- Плеєр і книги. Вам буде не до того: сон, консультація лікаря, помитися, ділитися враженнями з родичами телефоном, складати плани на хрестини і виписку, слухати досвід інших породіль.

 

- Запас їжі. Якщо все пройде добре, ви не затримаєтеся довго у пологовому.

 

- Урочистий одяг на виписку - підвезуть родичі.

 

- Стерильний одяг, тапочки, паспорт і аналізи чоловіка для партнерських пологів він може закинути собі в авто і возити зі собою в останні тижні перед пологами, щоб не робити хаосу у вашій валізі.

 

Не хвилюйтеся, якщо буде потрібна додатково клізма або ще щось із гігієни – у лікарні є аптека. Ми готові вам допомогти за адресою: с. Сокільники, вул. Стрийська, 20, аптека "3і", відділ косметичних засобів і дитячого харчування працює з 8.00 до 21.30.