мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

На ринку медичної техніки зявилися масажні столи нового покоління, які можуть придбати не лише медичні кабінети, але і люди для особистого користування вдома. Вони надзвичайно легкі і компактні, легко складаються та переносяться у звичайній сумці. Таку лінію масажних столів від RelaxLine пропонує медтехніка від аптеки «3і» та її інтернет магазин «Медтехніка Львів».

 

Якщо колись такі столи одразу асоціювалися з процедурним кабінетом, то тепер їх удосконалили до вишуканого вигляду. Вони виконані у блакитному, темно-коричневому, молочному кольорах. Є моделі із буковими ніжками. Тому можна легко підібрати під дизайн салону, оздоровчого комплексу. Такі новинки зроблять процедурний кабінет по-домашньому затишним і елегантним.

 

 

Для пацієнта передбачено підвісні полиці для рук, м’який та зручний виріз для обличчя. Складаються вони у різних варіантах.

 

Якщо лікар виїжджає до пацієнтів для проведення процедур удома, для цього підійде стіл RelaxLine Oasis. Він має малі габарити і легко складається. Для транспортування передбачена спеціальна сумка. Важить усього – 16-17 кг. При тому усі столи RelaxLine настільки міцні, що витримують вагу 150-250 кг. Oasis має овальну форму. Майстер без зусиль рухається довкола пацієнта.

 

 

Стіл RelaxLine Hawaii ідеально підходить для домашнього користування. На ньому можна переодягати малюків та змінювати підгузки. Вагітні зможуть з допомогою близьких людей робити удома гігієнічні процедури – пілінги, педикюр, депіляцію. Якщо доглядаєте за старшими людьми, хворими – то на цьому столі зручно мити, робити перев’язки, накладати компреси своїм близьким.

 

Про інші варіанти та деталі можна дізнатися у «Медтехніці» в Сокільниках на вул. Стрийській, 20, або в Інтернет-магазині "Медтехніка Львів".