мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Із 24 лютого в Україні прогнозують люті холоди – до -20  вночі і -13 удень. Це триватиме близько тижня. Аптека «3і» нагадує основні правила поведінки на морозі, щоб не втрапити у халепу.

 

- Виходити на вулицю слід лише після щільного сніданку, обіду. Ніяких дієт. Обов’язково наперед слід закупити сало – найкраще джерело теплової енергії, масло, м’ясо, рибу. Ці продукти – основне паливо для організму. На голодний шлунок організм швидше замерзає. Зараз – період посту. Можна для екстремальних кліматичних умов зробити виняток, або хоча би вживати більше білкової їжі та просто більше їсти.

 

- Одяг має бути не менше 3-х шарів. Взуття – тільки вільне.

 

- Не пити алкоголь для зігрівання. Він створює ілюзію тепла і людина не контролює свого охолодження.

 

- У жодному разі не виходьте на вулицю  в нетверезому стані!

 

- Не курити, це зменшує циркуляцію крові.

 

 

- Після морозу слід відігріватися поступово, не можна різко лізти у гарячу ванну. Серцево-судинна система може зреагувати непередбачувано - може бути слабкість, непритомність, серцевий приступ.

 

- Обморожену ділянку не пхайте у гарячу воду, не розтирайте її грубими тканинами і снігом. Це пошкодить обморожену шкіру.

 

- Слід носити зі собою зарядний пристрій  і акумулятор для телефона. Якщо ви залишитеся десь без транспорту чи далеко до дому - щоби можна було зателефонувати за допомогою. Запасіться бензином в автомобілі.

 

- Носіть зі собою термос із чаєм чи супом.

 

- Якщо є потреба тривалий час перебувати на вулиці, то щопівгодини заходьте у приміщення для відігріву.

 

- Якщо ніс забитий – скоротіть до мінімуму перебування на вулиці. Вам доведеться дихати ротом – можна отримати запалення легень, ангіну.