мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Якщо ноги жінки набрякають постійно і майже щодня болять у кінці робочого дня, це може призвести до варикозу. Слід посилити догляд за ногами – масажі, ванни, спеціальні креми, або носити компресійний трикотаж – колготки, панчохи, підколінники (гольфи). Що підійде в конкретному випадку, має визначити лікар-флеболог.

 

Носити компресійний трикотаж – зручний метод догляду за перевтомленими ногами, який не вимагає від жінки часу. Одягають вироби як звичайно – до щоденного одягу. Такі панчохи, колготки чи підколінники можна придбати у медтехніці. Це не повинно відлякувати жінок, адже сучасна технологія дозволяє робити ці профілактичні і лікувальні вироби досить елегантними, і вони нічим не відрізняються з вигляду від звичайних колготок із магазину.

 

Профілактичні компресійні вироби допоможуть жінкам, які постійно працюють стоячи на ногах або щодня ходять на каблуках, якщо є генетична схильність для варикозу. Їх радять носити спортсменам. Такі вироби підтримують м’язи та вени ніг, одночасно покращують кровообіг.

 

А от лікувальні моделі бувають різної компресії (І-ІІІ) - тобто тиску, саме тому їх мусить порадити лікар. Такі вироби використовують при вагітності, під час пологів, після пологів, після операцій.

 

При вагітності ноги набрякають. У цей час жінки носять переважно колготки. Вони нормалізують кровообіг не лише у ногах, але і в органах малого тазу, покращують матково-плацентарний кровообіг.

Якщо одягти компресійні панчохи чи підколінники під час пологів, зменшиться ризик розриву судин на ногах.

 

Після операцій людина змушена багато лежати. Це уповільнює кровотік. Щоби тромб не утворився, лікарі рекомендують в такий період носити компресійний трикотаж.

 

Вибрати розмір панчіх можна самостійно, якщо обміряти об’єми ніг зранку після сну та заглянути у спеціальну табличку на пакуванні виробу.

 

Якщо жінка хоче спробувати щось нове для догляду за собою, і в той же час елегантне та красиве – компресійні панчохи і колготки стануть приємною покупкою для неї. Також компресійний трикотаж – подарунок жінці до 8 березня.

 

Зверніть увагу: неякісні вироби можуть перетискати ноги і зашкодити їм. Придбайте вироби у медтехніці. Проконсультуватися можна вже зараз в Інтернет-магазині «Медтехніка Львів».