мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Через тиждень – очікувані державні вихідні 8-11 березня. Як зробити так, щоб вони здалися тривалими і багато встигнути та не повернутися на роботу розбитими? Є деякі хитрощі. Аптека «3і» ділиться ними із вами.

 

- Напередодні намагайтеся прибрати у домі, не відкладайте це на вільний день. Так ви прокинетеся у вихідний - і весь день ваш! Ніяких важких обов’язків.

 

- Вставайте у звичний для себе час. Валятися у ліжку не корисно для організму, він виходить із ритму і нагадає вам про це у понеділок. І головне – ви не втрачаєте дорогоцінного часу.

 

- Не бійтеся говорити «ні» знайомим. Відмова прийти на посиденьки не розірве стосунки. Фахівці з тайм-менеджменту кажуть, що говорити «ні» - мистецтво, яке рятує наш час, а значить – наше життя. Поясніть, що у вас накопичилося безліч запланованих справ і мрієте саме у вихідні зробити те, на що завжди не вистачає часу.

 

 

- Забудьте про похід у супермаркет чи на ринок у вихідні. Закупіть продукти посеред тижня. Шукати дешевшу ціну, торгуватися, ходити зі списками, якщо нікуди не поспішаєте, - це може забрати половину дня. Так само – перенесіть платежі у банку.

 

- Свої плани на ці дні напишіть наперед, по пунктах.

 

- Якщо вибираєте активний відпочинок, то надавайте перевагу природі, а не людним місцям. Шум міста вас виснажує щодня, послухайте тишу. Для цього досить піти у парк, виїхати за місто, поїхати на пікнік, у село, на дачу.

 

- Вимкніть комп’ютер, Wi-fi на смартфоні і телевізор. Це врятує вас від виснаження і потопання у соцмережах, передачах, відписуванні на повідомлення.

 

- Добре заспокоюють і дають відчуття щастя: похід у книжковий магазин, театр, вечеря з дорогою людиною, шопінг на самоті без компанії (похід з іншою людиною відволікає і ви витрачаєте час додатково на покупки сторонньої людини).

 

- Обов’язково зробіть щось для душі, що приносить найбільше задоволення: малюйте, читайте вірші, вишивайте, провідайте бабусю, перешийте улюблений одяг, складіть конструктор, пересадіть квіти, готуйте улюблені страви, розмовляйте з батьками, грайте з дітьми.

 

Пам’ятайте: вихідних переважно 2, робочих днів – 5. Тому цінність кожного вихідного дня у два з половиною разів більша.