мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Для водіїв, які багато часу проводять у дорозі, існують компресійні панчохи. Вони покращують кровообіг, запобігаючи застою лімфи у ногах, набрякам та втомі.

 

Такий трикотаж рекомендують також спортсменам, людям після операцій, із надлишковою вагою. Зручні і корисні такі вироби на випадок тривалих і частих перельотів. Компресійний трикотаж не парить і добре пропускає повітря.

 

Компресійні панчохи продаються у медтехніці. Вони бувають профілактичні і лікувальні (коли вже є варикозне розширення вен). Вироби не сповзають і не помітні під одягом. Тому носити їх зручно. Також можна обирати замість довгих панчіх короткі підколінники (гольфи).

 

 

Прати такі панчохи чи гольфи слід у літній воді руками. Рідким милом або засобом lля прання дитячої білизни. Не віддушувати. А покласти сушити на горизонтальну поверхню. Наприклад на прасувальний стіл, підклавши під них рушник. Прати потрібно часто. Причина в тому, що відмерлі клітини шкіри, піт, пил забивають цей трикотаж і він швидко втрачає свою дію.

 

 

Також доведеться навчитися одягати такі вироби. Для цього панчоху чи гольф вивертають аж до носочка. Вставляють пальці ніг у нього і поетапно відгортають панчоху на ногу. Потім розправляють складки. Знімати також слід легенько, вивертаючи вироби навиворіт і згортаючи з ноги.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компресійні панчохи – унікальний подарунок для здоров'я жінки

 

Протипоказаннями до носіння компресійного трикотажу є відкриті рани, шкірні дерматити, екземи, атеросклероз, цукровий діабет та інші захворювання – порадьтеся з лікарем.

 

Оглянути компресійний (профілактичний і лікувальний) трикотаж, а також отримати консультацію про нього можна в Інтернет-магазин "Медтехніка Львів"