мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

І смартфони, і пилососи – уся техніка виділяє так звані позитивно заряджені іони. Коли їх забагато, у приміщенні створюється важкий електричний смог. Від цього погіршується сон, є головний біль, втома, погіршується пам’ять. А негативні іони, які можуть це нейтралізувати, виділяє сіль. Тому, щоб покращити клімат у квартирі, створені соляні лампи.

 

Повітря з негативними іонами подібне до того, яке ми відчуваємо після дощу, у лісі, біля моря, в горах. Отож соляними лампами можна створити схожий клімат удома.

 

Соляна лампа – це світильник, який умикається в розетку. Але плафон зроблений зі солі, або ж у ньому є спеціальна чаша зі сіллю. Сіль виділяє негативно заряджені іони, коли світильник увімкнений. Лампа знищує грибки, мікроби.

 

 

Такі вироби зазвичай ставлять у кухні, спальні, вітальні, дитячій кімнаті. Щоб лампа дійсно мала ефект, раціональніше придбати її у медтехніці, а не в сувенірному магазині. Сіль, що випаровується, найперше позитивно впливає на дихальні шляхи – пропадають нежить, закладеність, алергія, бронхіт, покращується імунітет.

 

Не можна користуватися соляними лампами людям з гіпертонічною хворобою, ішемією і розладами нервової системи.

 

 

Спочатку лампу вмикають на 20 хвилин, потім сеанси збільшують і надалі її можна вмикати на усію ніч. Не варто вкручувати у такий прилад енергоощадну лампочку, адже потрібно, щоб сіль нагрівалася а не лише освічувалася. Тому підійдуть лише звичайні лампочки розжарювання.

 

ЦИФРА: Прийнятна для існування людини кількість негативно заряджених іонів в середовищі має бути 1000-1500/см3. У закритих кімнатах з технікою ця цифра падає до 200/см3.

 

Поцікавтеся соляними лампами в Інтернет-магазин "Медтехніка Львів"