мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

16-18 березня, а також 21, 28-29 числа відбудуться чергові магнітні бурі. Людям слід більше слідкувати за своїм здоров’ям та бути обережними.

 

Що таке магнітні бурі і чи вірити в них?

 

Через спалахи на сонці у космос викидається велика кількість заряджених частинок - протонів і електронів. Вони через 1-2 дні потрапляють в атмосферу Землі. Цей потік заряджених частинок змінює магнітне поле земної кулі.

 

Але людський організм теж має своє магнітне поле, адже частинки крові циркулюють по колу. Тому якщо ззовні на нього діє інше поле, відбуваються зміни в організмі. Густіє кров, відбуваються збої у серцево-судинній системі. Тому найперше страждають сердечники.

 

Але також порушується робота усіх інших органів, бо в них також є впорядкований рух іонів і електронів.

 

Люди у такі дні можуть відчувати головний біль, перепади тиску, стомлюваність, сонливість, дратівливість, депресивні стани.

 

Жінки є більш чутливими - через місячні цикли в організмі. У них від магнітних бур можуть раніше початися пологи, змінитися місячні.

 

 

Найбільше вплив відчувають люди у літаку, метро. У такі дні чутливим краще не їздити цим транспортом.

 

Що робити?

 

Здорові люди не відчувають впливу магнітних бур. Тому єдиний вихід – прагнути до здоров’я. Кинути курити, займатися спортом, скинути зайву вагу, вживати здорову їжу.

 

Але найбільше страждають люди похилого віку, гіпертоніки та астматики. Їм у такі дні слід усіляко себе заспокоювати і уникати стресів. Більше гуляти на свіжому повітрі. Носити при собі заспокійливі препарати та засоби для розрідження крові, зниження тиску. Також у ці дні не їсти жирної їжі – вона лише посилить холестерин у крові, що додатково дасть навантаження на серцево-судинну систему. Також у ці дні не можна перевтомлюватися.

 

З кожним роком кількість людей, які страждають через магнітні бурі, росте. Причини – погана екологія та велика кількість електромагнітного поля довкола через кількість техніки.

 

Такі спалахи на сонці відбуваються періодично 1-2 рази на місяць.