мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Покритий листям асфальт, ватаги школярів, мало сонячних днів, розкриті парасольки – все це може означати лише одне – прийшла осінь.

 

Разом з прохолодною погодою осінь принесла нам вдосталь фруктів і овочів. Так давайте дізнаємось, які з осінніх дарунків не лише смачні але й корисні і недорогі по сезону.

 

Яблука не лише дарують насолоду від їх збирання, смакування як свіжими, так і запеченими, - вони буквально нафаршировані вітамінами і антиоксидантами. Кожне яблуко містить приблизно 4 г клітковини, що вкрай важливо для підтримки здорового травлення. Клітковина важлива для забезпечення нормальної роботи кишечника, зниження рівня холестерину і контролю рівня цукру в крові.

 

 

Капуста. Цей овоч ідеально підходить до будь-якого сезону. На відміну від качанного салату, капуста довше зберігається і є більш багатою на корисні живильні речовини. Капусту можна рахувати суперпродуктом завдяки великій кількості корисних властивостей, якими вона володіє. Одна тарілка капусти містить лише 33 ккал, при цьому багата вітамінами А, С і К. В якості потенційного антиоксиданта вітамін К сприяє зниженню ризику розвитку онкологічних патологій.

 

 

Гарбуз – справжній осінній продукт, який можна готувати і в якості основної страви, і в якості десерту, - стане прекрасним доповненням осінньої дієтичної колекції. Пів тарілки гарбуза містить всього лише 15 ккал і велику кількість вітаміну С і бета-каротину, необхідного для підтримки функцій імунної системи, профілактики очних хворіб і підтримки гостроти зору. Бета-каротин також являється антиоксидантом з противораковим ефектом.

 

 

Злаки на диво багаті вітамінами і мінералами, включаючи фолієву кислоту і вітамін С. Фолієва кислота відіграє важливу роль попередженні і розвитку кардіопатологій, а також, згідно даних остатніх досліджень, мішає утворенню амінокислоти гомо цистеїну. Високий рівень гомо цистеїну асоціюється з великою частотою розвитку захворювань серця, фолієва кислота сприяє зниженню його рівня в організмі.

 

 

Кабачки. Разом з своїм братом – гарбузом – кабачки також являються надзвичайно універсальним осіннім продуктом. Вони містять невелику кількість жирів і багато корисних для серцевої діяльності компонентів. Кабачкове пюре, наприклад, багате калієм, необхідним для підтримки нормальної діяльності м’язів серця, і вітаміном В6, який відіграє важливу роль в підтримці фізіологічних процесів нервової і імунної систем організму.

 

 

Створюйте нові рецепти і харчуйтесь правильно.Знайдіть час для себе! Будьте здорові!