мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Іти чи не іти в солярій? Якщо вам не заборонено лікарем, то слід керуватися здоровим глуздом. Адже у помірній кількості солярій має корисні властивості, у надмірній - шкідливий.

 

 

Користь солярію:

 

- Ультрафіолетові лампи сприяють виробленню в організмі серотоніну – гормону щастя. Саме тому жінки так люблять солярій, адже після нього почуваються піднесено. У весняну дощову погоду він може добре рятувати від пригніченого настрою.

 

- Ультрафіолет вбиває мікроорганізми, які провокують появу прищів. Після солярію вони загоюються та менше появляються знову.

 

- Якщо шкіра надто біла і на морі людина легко отримує опіки, а не загар, то солярій «привчить» шкіру загоряти швидше, але не згорати на сонці. Для цього слід робити курси солярію із мінімальними сеансами -1-2 хв.

 

Можлива шкода:

 

- Надто часте відвідування солярію посилює старіння шкіри.

 

- Слід добре закривати очі якісними окулярами, інакше промені провокують катаракту. Краще самостійно придбати медичні і брати зі собою в салон. Можна підкладати під них ватні диски, зав’язувати очі хусточкою.

 

- Захоплення солярієм з року в рік в усі сезони може спровокувати рак. Якщо у вас є родимки, плями на шкірі, підозра на новоутворення різних типів  – краще консультуватися з лікарем.

 

- Якщо жінка приймає гормональні препарати – то в цей період відвідувати солярій не можна.

 

- УФ- промені солярію не сприяють виробленню вітаміну Д, як ультрафіолет від сонця, тому сподіватися на краще засвоєння кальцію чи укріплення кісток не варто.