мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

Сонце у повному розпалі! Саме час засмагати та подбати про надійний захист шкіри від ультрафіолету. Не гаючи багато часу, занотуйте у памяті основні правила про сонцезахист.

 

-         -  Сонцезахисний крем містить у собі мікрочастинки-дзеркальця, які відштовхують сонячні промені. Тому такий крем захищає шкіру від фотостаріння, опіків, раку шкіри.

 

-        -  Цей крем захистить від двох типів шкідливих променів: UVB і UVA. Перші викликають опіки, другі роблять шкіру менш пружною.

 

-         - Улітку сонцезахисним кремом слід користуватися навіть у похмурий день. Адже хмари все одно пропускають до 80% ультрафіолетового випромінювання.

 

-        -  Крем слід наносити за півгодини до виходу на відкрите сонце.

 

 

-         -  Крем не перешкоджає засмазі, лише робить її гарною і рівномірною.

 

-         -  На сонці крем слід наносити щогодини. А при купанні – після двох-трьох занурень у воду. У воді шкіра ще більш чутлива, тому для купання крем теж потрібен.

 

-         -  Смаглявим теж потрібен сонцезахисний крем. Адже шкіра однаково може отримати опіки та зівянути.

 

-          - Як вибрати крем? На ньому зазначено ступінь захисту SPF, який може бути від 2 до 50. Чим більше SPF, тим більше сонячних променів він фільтрує. Якщо SPF 2, то фільтрує близько 50% ультрафіолету, а SPF 50 — до 98%.

 

-       -   Для дуже світлої шкіри цей рівень захисту має бути - 30-50, світлої - 15-30, середньої - 6-15, смаглявої і темної - 2-10. Зловживати сильними кремами не варто. Вони викликають роздратування і закупорку пор, тому слід підбирати якнайменший захист для свого типу шкіри.

 

-         - Найчастіше обгорають ніс, чоло, плечі, груди. Опівдіні засоби безсилі, тому в цей час краще утриматися від відкритого сонця.

 

Знайдіть час для себе – будьте здорові!