0 800 50 95 95

Алергомакс сироп 0. 5 мг/мл по 100 мл у флак. з доз. шпр. -піпет.

Здоров'я
Алергомакс сироп 0. 5 мг/мл по 100 мл у флак. з доз. шпр. -піпет. -0
Кількість
Ціна від: 56.57 грн.
Доставка
Самовивіз
В наявності у 2 аптеках
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Кількість
Основна інформація
Діючи речовини дезлоратадин
Форма випуску сироп
Кому можна
Дітям з 6 місяців
Дорослим можна
Водіям з обережністю
Алергіки можна
Вагітним Ні
Діабетики Ні
Годуючі мами Ні

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.

Показання для застосування. Для швидкого усунення алергічних симптомів, у тому числі полінозу та алергічного риніту (таких як чхання, виділення з носа, свербіж, набряк і закладеність носа, а також свербіж в очах, сльозотеча і почервоніння очей, свербіж у ділянці піднебіння і кашель); для усунення симптомів, пов’язаних із хронічною ідіопатичною кропив’янкою, в тому числі послаблення свербежу, зменшення розміру та кількості елементів кропив’янки.

Спосіб застосування та дози. Окрім загальноприйнятої класифікації алергічного риніту на сезонний та цілорічний, його також поділяють на інтермітуючий та персистуючий алергічний риніт, залежно від тривалості симптомів хвороби. Інтермітуючий алергічний риніт – наявність симптомів захворювання   менше   4 днів на тиждень або   менше   4 тижнів. При персистуючому алергічному риніті симптоми спостерігаються  4 або більше днів на тиждень протягом більше  4 тижнів. Для усунення симптомів, пов’язаних з алергічним ринітом, у тому числі інтермітуючим і персистуючим, та хронічною ідіопатичною кропив’янкою, препарат застосовують незалежно від прийому їжі у таких дозах.

Діти: віком від 6 до 11 місяців: по 2 мл сиропу (1 мг дезлоратадину) 1 раз на добу; віком від 1 до 5 років: по 2,5 мл сиропу (1,25 мг дезлоратадину) 1 раз на добу;  віком від 6 до 11 років: по 5  мл сиропу (2,5 мг дезлоратадину) 1 раз на добу. Дорослі та підлітки (віком від  12 років): 10 мл сиропу (5 мг дезлоратадину) 1 раз на добу. Лікування інтермітуючого алергічного риніту проводять  з урахуванням даних анамнезу хвороби пацієнта, його можна припинити після зникнення симптомів та поновити при їх появі. Безперервне лікування можна   рекомендувати пацієнтам з персистуючим алергічним ринітом протягом періоду контакту з алергеном.

Побічна дія. Дуже рідко виникають нижчезазначені побічні ефекти. З боку нервової системи: головний біль, безсоння, підвищення стомлюваності,  психомоторна гіперактивність,  судоми. З боку травної системи: діарея, сухість у роті. З боку серцево-судинної системи:  тахікардія, відчуття серцебиття. Порушення функції печінки: підвищення активності печінкових ферментів, підвищення рівня білірубіну, розвиток гепатиту. Алергічні реакції: реакції гіперчутливості (включаючи анафілаксію та висипання). Інші: пропасниця.

Протипоказання. Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого неактивного компонента препарату.

 

 

Відгуки

ВІДГУКИ Алергомакс сироп 0. 5 мг/мл по 100 мл у флак. з доз. шпр. -піпет.

Відгуків ще немає

Інструкція