0 800 50 95 95
Дисконтна програма "Вигідна Економія"

Дисконтна програма "Вигідна Економія"

Шановні клієнти!

Аптечні заклади, що працюють під брендом "3і" запрошують Вас стати власником дисконтної картки програми "Вигідна Економія".

Картка постійного клієнта надає можливість отримання знижки *5% на покупки в аптечних закладах, що працюють під брендом "3і" (*за рішенням керівництва, в індивідуальному порядку, на картку може бути встановлено інший відсоток знижки).

Які переваги Ви отримаєте?      

При здійсненні покупок у будь-якому аптечному закладі, що працює під брендом "3і" власники карток отримують гарантовану знижку на лікарські засоби, вироби медичного призначення, дезінфекційні засоби та предмети особистої гігієни, при умові, що дані товари не відносяться до груп товарів, що наведено нижче.

Як стати учасником Дисконтної програми?

Стати учасником Дисконтної програми та отримати дисконтну карту на знижку Ви можете у будь-якому аптечному закладі, що працює під брендом "3і" (крім м.Києва) за ціною 5,00 грн. та заповнивши  анкету Учасника. 

Важливо знати!

Умови отримання Дисконтної карти єдині для всієї мережі. Термін дії Дисконтних карток є необмеженим. Дисконтні картки дають право на отримання знижки нескінченну кількість разів. Для отримання знижки віддайте карту працівнику аптеки для сканування до моменту пробиття чеку.

Знижки не сумуються та не додаються до інших знижок.

Кожен покупець може стати власником тільки однієї карти. В разі отримання однією особою другої карти, вона буде заблокована без попередження власника.

Картки старого зразка, VIP і Соціальна, залишаються дійсними та мають статус знижки 5%.

Групи товарів, знижка на які не надається:

  • акційні товари;
  • товари, що обкладаються ПДВ в розмірі 20%;
  • товари націнка на які регулюється державою згідно постанови від 25.03.2009 №333 «Національний перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення".

Умови та правила Дисконтної програми «Вигідна економія»:

1.   Видача Дисконтної картки здійснюється лише при обов’язковому заповненні анкети Учасника.

2.   Одночасна дія карток старого та нового зразку триватиме і надалі.

3.   З моменту оформлення Дисконтних карток їх держателі автоматично приєднуються до умов даної програми та погоджуються з ними.

4.   Для використання карток немає потреби пред`являти документ або посвідчення, що підтверджує особу.

5.   Щоденна кількість відвідувань аптек та кількість одиниць придбаного товару не регламентується.

6.   Знижки за умовами Дисконтної програмами застосовуються у разі придбання:

  • лікарських засобів;
  • виробів медичного призначення;
  • дезінфекційних засобів;
  • предметів особистої гігієни.

При умові, що дані товари не відносяться  до акційних, не обкладаються ПДВ в розмірі 20%, та не належать до групи товарів націнка на які регулюється державою згідно постанови від 25.03.2009 №333 «Національний перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення».

Зверніть увагу:

1.   Знижки не сумуються та не додаються до інших знижок.

2.   Термін дії Дисконтної програми з 20.07.2019р. по 31.12.2025р.

3.   У разі втрати, картка поновлюється із збереженням умов надання знижок.

Порядок надання знижки.

1.   За Дисконтною програмою, кожен покупець має змогу отримати картку, що дає право користуватися спеціально встановленими знижками на визначені товари в аптечних закладах, що працюють під брендом "3і".

2.   Картки, що надають право на знижки в аптечних закладах, що працюють під брендом "3і", не іменні, мають індивідуальний № та штрих-код.

3.   Обов’язковою умовою отримання Дисконтної картки є заповнення Анкети відповідної форми, що заповнюється перед видачею картки. Інформація, що зазначається в анкеті є конфіденційною.