0 800 50 95 95
Дисконтна програма "Вигідна Економія"

Дисконтна програма "Вигідна Економія"

Аптечні заклади, що працюють під брендом "3і" запрошують Вас стати власником однієї з дисконтних карток програми "Вигідна Економія":

 • VIP-картка – картка постійного покупця;
 • Соціальна – картка для осіб, що належать до соціально-незахищеної групи  населення  (перелік яких Ви можете переглянути нижче).

Які переваги Ви отримаєте?      

При здійсненні покупок у будь-якому аптечному закладі, що працює під брендом "3і" власники карток отримують гарантовану знижку на лікарські засоби, вироби медичного призначення, дезінфекційні засоби та предмети особистої гігієни, при умові, що дані товари не відносяться до груп товарів, що наведено нижче.

Серед учасників Дисконтної програми постійно проводяться акції, переможцями яких Ви можете стати. В період проведення рекламних акцій і дії спеціальних пропозицій розмір знижки може зростати і Ви будете отримувати ще більші знижки, що діють у момент здійснення покупки.

Як стати учасником Дисконтної програми?

Стати учасником Дисконтної програми та отримати дисконтну карту на знижку Ви можете у будь-якому аптечному закладі, що працює під брендом "3і" (крім м.Києва) за ціною 3,00 грн. та заповнивши  анкету Учасника. 

Важливо знати!

Умови отримання Дисконтної карти єдині для всієї мережі. Термін дії Дисконтних карток є необмеженим. Дисконтні картки дають право на отримання знижки нескінченну кількість разів. Для отримання знижки віддайте карту працівнику аптеки для сканування до моменту пробиття чеку.

Знижки не сумуються та не додаються до інших знижок.

Кожен покупець може стати власником тільки однієї карти. В разі отримання однією особою другої карти, вона буде заблокована без попередження власника.

Групи товарів, знижка на які не надається:

 • акційні товари;
 • товари, що обкладаються ПДВ в розмірі 20%;
 • товари націнка на які регулюється державою згідно постанови від 25.03.2009 №333 «Національний перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення".

Умови та правила Дисконтної програми «Вигідна економія»:

 1. Видача Дисконтної картки здійснюється лише при обов’язковому заповненні анкети Учасника.
 2. Обмін карток старого зразку на нові картки Дисконтної програми проводиться у будь-якому аптечному закладі, що працює під брендом "3і", після заповнення анкети Учасника.
 3. Одночасна дія карток старого та нового зразку триватиме один календарний рік від початку програми. Після завершення цього терміну картки старого зразку будуть заблоковані.
 4. З моменту оформлення Дисконтних карток їх держателі автоматично приєднуються до умов даної програми та погоджуються з ними.
 5. Для використання карток немає потреби пред`являти документ або посвідчення, що підтверджує особу.
 6. Щоденна кількість відвідувань аптек та кількість одиниць придбаного товару не регламентується.
 7. Знижки за умовами Дисконтної програмами застосовуються у разі придбання:
 • лікарських засобів;
 • виробів медичного призначення;
 • дезінфекційних засобів;
 • предметів особистої гігієни.

При умові, що дані товари не відносяться  до акційних, не обкладаються ПДВ в розмірі 20%, та не належать до групи товарів націнка на які регулюється державою згідно постанови від 25.03.2009 №333 «Національний перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення».

Зверніть увагу:

 1. Знижки не сумуються та не додаються до інших знижок.
 2. Термін дії Дисконтної програми з 20.07.2019р. по 31 грудня 2025р.
 3. У разі втрати, картка поновлюється із збереженням умов надання знижок.

Види карток. Розмір, умови та порядок надання знижки.

 1. За Дисконтною програмою, кожен покупець має змогу отримати картку, що дає право користуватися спеціально встановленими знижками та бонусами на визначені товари в аптечних закладах, що працюють під брендом "3і".
 2. Картки, що надають право на знижки та бонуси в аптечних закладах, що працюють під брендом "3і", не іменні, мають індивідуальний №, та штрих-код.
 3. Існують наступні картки:
 • VIP-картка – картка постійного покупця. Дана картка є накопичувальною (від 3% до 5% знижки). Картка дає право на отримання знижки на лікарські засоби та вироби медичного призначення. Знижки не сумуються та не додаються, не поширюються на акційні пропозиції та товари аптечного асортименту, що обкладаються податком на додану вартість у розмірі 20% та на товари, націнка на які регулюється державою згідно постанови від 25.03.2009р. №333 «Національний перелік основних лікарських засобів та виробів медичного призначення». Вартість отримання картки 3,00грн. 

-3% знижки надаються покупцеві за умови здійснення разової покупки товарів аптечного асортименту на будь-яку суму.

-4% знижки надаються при досягненні загальної суми покупок на картці 1000 грн.

-5% знижки надається при досягненні загальної суми покупок на картці 2000 грн.

*за рішенням керівництва, в індивідуальному порядку, на картку може бути встановлено інший відсоток знижки.

 • Соціальна Картка. Дана картка надається соціально-незахищеним верствам населення (перелік яких Ви можете переглянути нижче). Картка дає право на отримання фіксованої знижки в розмірі 5% незалежно від суми покупки на лікарські засоби та вироби медичного призначення. Знижки не сумуються та не додаються, не поширюються на акційні пропозиції та товари аптечного асортименту, що обкладаються податком на додану вартість у розмірі 20% та на товари, націнка на які регулюється державою згідно постанови від 25.03.2009р. №333 «Національний перелік основних лікарських засобів та виробів медичного призначення». Вартість отримання картки 3,00грн.

      4. Обов’язковою умовою отримання Дисконтної картки є заповнення Анкети відповідної форми, що заповнюється перед видачею картки. Інформація, що зазначається в анкеті є конфіденційною.

Перелік осіб, що належать до соціально-незахищеної групи  населення:

 • особи з числа пенсіонерів або одержувачів державної соціальної допомоги відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”, розмір пенсійних виплат або допомоги яких не перевищує розміру двох з половиною прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність;
 • особи, які отримують державну соціальну допомогу, особи, які не мають права на пенсію, та інваліди відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам”;
 • одинокі матері (батьки), яким призначено державну допомогу відповідно до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”;
 • малозабезпечені, в тому числі багатодітні сім’ї, яким призначено державну соціальну допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”;
 • малозабезпечені особи, які проживають разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, та одержують щомісячну грошову допомогу на догляд за ним згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 02.08.2000 № 1192;
 • непрацюючі працездатні особи, які отримують щомісяця компенсаційну виплату по догляду за інвалідом І групи, а також престарілим, який досяг 80-річного віку, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.96 № 832;
 • фізичні особи, які отримують компенсацію згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 № 558 “Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги”;
 • учасники бойових дій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 «Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення»;
 • інші соціально-незахищені верстви населення за рішенням районної та міської комісії з розгляду спірних питань, пов’язаних із наданням щомісячної адресної безготівкової допомоги окремим соціально незахищеним верствам населення.