0 800 50 95 95

Медичні функціональні ліжка

Призначення спеціалізованих медичних ліжок

Важкі травми і затяжні хвороби часто паралізують людину частково або повністю. В такому випадку рідні і близькі замислюються, де купити спеціалізоване медичне багатофункціональне ліжко для догляду за лежачим хворим за розумною ціною в Україні. Адже така постіль здатна забезпечити комфорт і впорядкованість. Ортопедичне медичне ліжко зручне не тільки лежачому хворому, але і людині, яка за ним доглядає вдома або в лікарні. До неї легко підступитися, під'єднати необхідні для гігієни і турботи інструменти або пристрої.

Завдяки особливій конструкції функціональне спец ліжко для догляду за лежачими хворими не дозволяє розвиватися пролежням, чого не може забезпечити звичайне ліжко. Ергономічна багатофункціональна конструкція дозволяє пацієнтові зайняти зручне положення, частково здобути самостійність і незалежність.

Види медичних ліжок

Всі меблі для медичних цілей виготовляються з урахуванням потреб пацієнтів і рекомендацій лікарів. Тому виробники забезпечують великий вибір моделей - пристрій підбирають в залежності від діагнозу хворого. Вибираючи функціональне медичне ліжко для лежачих хворих слід звернути увагу на основні характеристики:

  • вид приводу - механічний (ручний), електричний, пневматичний;
  • число секцій - чим більше, тим краще;
  • матеріал корпусу - метал, сталь, дерево;
  • наявність спеціальних комплектуючих - знімна огорожа, столик, шланг для підйому, ортопедичний матрац і інші елементи;
  • вартість, яка формується з урахуванням всіх особливостей і торгової марки. Низька ціна не завжди означає погана якість.

Функціональні ліжка виробляють з високоякісних матеріалів, які здатні забезпечити виняткову міцність, надійність і довговічність. Практичний корпус і проста система фіксації дозволяють зручно розташувати пацієнта зі зниженою руховою активністю. Спеціальне медичне ліжко - це ідеальне рішення для комфортного догляду за лежачими хворими, людьми з інвалідністю або похилого віку.

Аптечна мережа «3і» поставляє кращі товари для здоров'я в Україні

Аптека «3і» (Київ, Україна) пропонує купити спеціальні медичні функціональні ліжка для лежачих хворих за найвигіднішими умовами. При цьому всі товари мають документи, що підтверджують високу якість і надійність. Наш каталог рекомендує широкий асортимент моделей різних за функціональністю. У нас також представлені ортопедичні подушки і протипролежневі матраци. Кожна позиція має докладний опис характеристик, інструкцію до застосування і якісне фото. До того ж, сервіс дозволяє порівняти вартість виробів і підібрати найбільш вигідний варіант, враховуючи всі індивідуальні потреби пацієнта.

Замовити спеціалізовані багатофункціональні ліжка можна на сайті інтернет-магазину або в телефонному режимі. Наші досвідчені менеджери на зв'язку цілодобово, щоб забезпечити відвідувачам простий і зручний сервіс, кваліфіковану консультацію і турботу про здоров'я.