0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

Спіраль в/м Юнона-БІО-Т Cu

СИМУРГ МП
Спіраль в/м Юнона-БІО-Т Cu-0
Код товару: 10352
Доставка
Самовивіз
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Місто
Аптека
Основна інформація
ВиробникСИМУРГ МП
Ознака виробникаІмпортний
Країна виробникаБілорусь
БрендЮНОНА
Діюча речовинаМідь
Умови відпускуБез рецепту
Температура зберіганняне вище 25 С
Чутливість до світлаНі

Внутрішньоматковий Контрацептив «Юнона Био-Т» є класичною моделлю Т-образного ВМС.

Контрацептив виготовлений з полімерного матеріалу і має Т-подібну форму якоря з заданими характеристика. На стержні спіралі розміщена мідна дріт, на кінці стрижня виконана петля для кріплення монофиламентной трансцервикальной нитки. Максимальна довжина спіралі 36мм, максимальна ширина 32ммм. Ступінь чистоти міді з мідної дротом не менше 99,9%. Номінальна площа активної медьсодержащей поверхні 380 мм2.

ВМС поставляється в блістерній упаковці в комплекті з полімерної вступної трубкою діаметром 4,5 мм і поршнем. Вступна трубка має пересувний пластмасовий обмежувач для позначення глибини введення засоби і напрямки площині розкриття плічок якоря.

Стерилізація - гамма-опромінення.

Максимальна тривалість застосування - 5 років.

Рекомендована техніка введення - метод «вилучення».

Відмінною рисою ВМС «Юнона Био-Т» є збереження постійної і не залежить від скорочень матки зусилля в місцях контакту плічок контрацептиву і ендометрію. Це забезпечує оптимальне просторове розташування засобу в порожнині матки (високе стояння контрацептиву та його притиснення до дна матки при фізіологічних скорочення).

Неприпустимо повторне використання виробів.

Показання до застосування ВМС

  • Бажання жінки оберегти себе від вагітності.
  • Лікування і профілактика синдрому Ашермана).
  • Як посткоитального кошти ВМС може вводитися протягом 3-4 днів після незахищеного статевого акту.

Протипоказання до застосування ВМС

Внутрішньоматкова контрацепція абсолютно протипоказана при вагітності (підозрюваної або підтвердженої), злоякісних захворюваннях жіночих статевих органів, запальних процесах органів малого тазу, при кровотечах із статевих органів невстановленої етіології, при аномаліях розвитку матки, міоми більше 8 тижнів, ендометріозі будь-якої локалізації, алергії на мідь, хвороба Вільсона.

З обережністю (після проведення оцінки ризиків/переваг) необхідно застосовувати ВМС при високому ризику розвитку захворювань, що передаються статевим шляхом (наявність кількох сексуальних партнерів), анемії (гемоглобін менше 90 г/л), у жінок, які не народжували, при захворюваннях крові, у пацієнток з наявністю в анамнезі позаматкової вагітності.

Побічні дії

  • Збільшення менструальної крововтрати.
  • Перед - і міжменструальні кров'янисті виділення.

Взаємодія з лікарськими засобами

Взаємодії з лікарськими засобами не виявлено. При необхідності діагностичного і терапевтичного опромінення медичний персонал повинен бути поінформований про наявність ВМС. У деяких випадках може знадобитися видалення контрацептиву.

Рекомендовані терміни введення ВМС

  • будь-який день менструального циклу (краще з 4 по 19 день);
  • безпосередньо після неускладненого медичного аборту, виробленого методом вакуум-аспірації або кюретажу;
  • по закінченню інволюції матки (через 5 - 6 тижнів після неускладнених пологів), в т. ч. на тлі лактаційної аменореї;
  • відразу після вилучення ВМС термін використання якого закінчився, при бажанні жінки продовжити внутрішньоматкову контрацепцію;
  • з метою посткоїтальної контрацепції на 3-4 день після незахищеного статевого акту.

Адаптація до ВМС

В період адаптації організму пацієнтки до ВМС (3-4 місяці) можливі зміни менструального циклу. Менструальні кровотечі можуть супроводжуватися тягне біль внизу живота або крижовій області, яка, як правило, швидко затихає.

З метою підвищення прийнятності ВМС і скорочення періоду адаптації рекомендується:

  • проведення ретельного обстеження жінок для виявлення протипоказань до застосування ВМС;
  • диференційований підхід до вибору моделі ВМС, виходячи з індивідуальних особливостей організму жінки, планів на дітонародження, часу введення ВМС;
  • використання рекомендованої техніки введення внутрішньоматкового засобу та оптимальних термінів для його встановлення;
  • профілактичне призначення антибіотиків (введення ВМС на тлі антибактеріальної терапії, при необхідності продовження антибактеріальної терапії після введення контрацептиву. Вибір антибактеріального засобу та тривалість курсу залежить від клінічної ситуації);
  • призначення інгібіторів простагландиногенеза в перші дні після введення ВМС і протягом перших трьох менструальних кровотеч.

 

Відгуки

ВІДГУКИ Спіраль в/м Юнона-БІО-Т Cu

Відгуків ще немає

Інструкція