Препарати для покращення травлення
- 1
- 2
Як поліпшити травлення?
Здоров'я людини багато в чому залежить від стану його шлунково-кишкового тракту. Тяжкість, хворобливі відчуття в животі та інші неприємні симптоми здатні значно погіршити якість життя. Особливо важливу роль в загальному стані організму грає підшлункова залоза. Вона відповідає за вироблення шлункового соку, ферментів і гормонів, необхідних для перетравлення їжі та засвоєння корисних речовин.
Неправильне харчування, куріння і зловживання алкоголем можуть стати причинами багатьох захворювань шлунково-кишкового тракту. Також на розвиток хвороб впливають вроджені патології і збої в гормональному фоні. Відсутність лікування призведе до розвитку холециститу і панкреатиту. Ці захворювання можуть протікати в хронічному або гострому вигляді в залежності від ступеня запалення органів. Симптомами є біль в животі, що віддає в бік або в спину, нудота, відрижка, проблеми зі стільцем. Якщо починається гострий напад хвороби, може сильно підвищуватися температура і виникати загальна слабкість. Ігнорувати ці симптоми не можна, так як, крім болю, людина може зіткнутися з розвитком виразки, ниркової недостатності, тяжким дисбактеріозом і іншими небезпечними станами.
Типи лікарських засобів
Якщо ви зіткнулися з хронічним холециститом або гострим панкреатитом, зняти запалення з підшлункової залози допоможуть спеціальні ліки і таблетки, які можна купити в мережі аптек «Зi» і при цьому отримати безкоштовну консультацію щодо лікування, профілактики захворювань шлунка і вибору ефективних лікарських препаратів для купірування болю в період загострення. Застосовувані всередину медикаменти для профілактики і лікування бувають:
- знеболюючими;
- жовчогінними;
- протизапальними;
- стимулюючими вироблення ферментів.
Якщо вам необхідна тільки профілактика захворювання, вам підійдуть засоби для поліпшення вироблення ферментів. При запаленні, різкому загостренню хронічного захворювання або болях в залозі знадобляться різні ефективні лікарські препарати в сукупності, включаючи антибактеріальні і таблетовані засоби для відновлення травлення.
Що робити, якщо є підозра на розвиток патології?
Якщо ви помітили тяжкість в шлунку, часту нудоту після прийому їжі, хворобливі поколювання в боці, зниження апетиту і підвищену стомлюваність, вам потрібно якомога швидше звернутися до гастроентеролога. Разом з лікарем вам буде необхідно проаналізувати ваш раціон харчування, спосіб життя і вашу медичну історію. Фахівець призначить аналізи для оцінки стану печінки, кишечника і деяких інших органів шлунково-кишкового тракту.
Якщо підтвердиться панкреатит або інший діагноз, гастроентеролог призначить вам максимально повне лікування. Щоб запобігти розвитку або загострення захворювання, потрібно в першу чергу налагодити харчування. Вам не можна буде переїдати, довго голодувати, дотримуватися суворих монодієт. При будь-якому захворюванні органів шлунково-кишкового тракту і його лікуванні необхідно вести активний спосіб життя, але не перевантажувати організм фізичними навантаженнями. Якщо у вас болить залоза при панкреатиті, погано виробляється підшлункової сік і ви шукаєте препарат, щоб вилікувати хворобу і усунути біль, провізори аптеки «Зi» зможуть підібрати відповідні ліки для дорослих або дітей, порекомендують список таблеток, спрямованих на відновлення шлунково-кишкового тракту і розкажуть, як застосовувати конкретний медикамент з урахуванням призначеної лікарем дієти.