0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

БРОМОКРИПТИН-Рихтер таблетки по 2,5мг №30

По рецепту ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
БРОМОКРИПТИН-Рихтер таблетки по 2,5мг №30-0
БРОМОКРИПТИН-Рихтер таблетки по 2,5мг №30-1
БРОМОКРИПТИН-Рихтер таблетки по 2,5мг №30-thumb0
БРОМОКРИПТИН-Рихтер таблетки по 2,5мг №30-thumb1
Код товара: 1768
Цена от:
532.6 грн.
Цены дествительны только при заказе на сайте!
Доставка
Самовивоз
Наличие в аптеках
Главная информация
Отзывы
Инструкция
Наличие в аптеках
Главная информация
Производитель ГЕДЕОН РИХТЕР ОАО
Признак производителяИмпортный
Страна производителяУгорщина
Бренд БРОМКРИПТИН
Первичная упаковкаФлакон
Форма выпускаТаблетки
Количество в упаковке30
Действующее вещество бромокриптин
Можно взрослымМожно
Можно детямНет
Можна беременнымПо назначению врача
Можно кормящимНет
Можно аллергикамС осторожностью
Можно диабетикамМожно
Можно водителямС осторожностью
Способ примененияВнутренне
Взаимодействие с пищейНе имеет значения
Условия отпускаПо рецепту
Температура храненияне выше 30 С
Чуствительность к светуНет

Фармакотерапевтична група

Інші засоби для лікування гінекологічних захворювань. Інгібітори пролактину. Код ATХ G02C B01.

Протипаркінсонічні засоби. Агоністи дофамінових рецепторів. Код ATХ N04B C01.

Показання

Запобігання лактації за медичними показаннями

Запобігання або пригнічення фізіологічної лактації у післяпологовому періоді тільки за медичними показаннями (інтранатальна гибель плода, неонатальна смерть, ВІЛ-інфікування матері).

Бромокриптин не рекомендується для рутинного пригнічення лактації або для полегшення симптомів післяпологового болю та нагрубання молочних залоз у тих випадках, коли ефективні немедикаментозні методи впливу (наприклад, делікатна підтримка грудей, холодні компреси) та/або ненаркотичні знеболювальні засоби.

Гіперпролактинемія

Лікування гіперпролактинемії. У чоловіків із гіпогонадизмом (олігоспермія, втрата лібідо, імпотенція) та/або галактореєю. У жінок з гіпогонадизмом (аменорея, припливи та вагінальна сухість), порушеннями менструального циклу, жіночим безпліддям та/або галактореєю.

Пролактиноми

Лікування пролактинсекретуючих мікро- або макроаденом гіпофіза. Лікарський засіб Бромокриптин-Ріхтер можна застосовувати перед операцією, щоб зменшити розмір пухлини та полегшити її видалення.

Акромегалія

Бромокриптин застосовують як доповнення до хірургічного втручання та/або променевої терапії або при лікуванні пацієнтів з акромегалією, які мають протипоказання до оперативного втручання або для яких операція не показана.

Хвороба Паркінсона

У лікуванні ознак та симптомів ідіопатичної хвороби Паркінсона бромокриптин застосовують як монотерапію або з леводопою, або у комбінації з іншими протипаркінсонічними лікарськими засобами пацієнтам із моторними ускладненнями і пацієнтам з наявністю феномена «ввімкнення-вимкнення». Застосування бромокриптину може бути корисним пацієнтам, які не реагують на лікування леводопою або не переносять її побічні реакції.

Додатково

Існує недостатньо доказів ефективності бромокриптину при лікуванні доброякісних захворювань молочної залози та передменструальних симптомів. Тому застосування бромокриптину пацієнтам із цими станами не рекомендовано.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої речовини, інших алкалоїдів ріжків або до будь-якої з допоміжних речовин препарату (див. розділ «Склад»).

Неконтрольована гіпертензія, гіпертензивні стани, повʼязані з вагітністю (включаючи еклампсію, прееклампсію або гестаційну артеріальну гіпертензію), артеріальна гіпертензія раннього і пізнього післяпологового періоду.

Для пригнічення лактації та при інших показаннях, що не загрожують життю, у пацієнток з наявністю в анамнезі ішемічної хвороби серця або іншої тяжкої серцево-судинної патології, або симптомів/наявних в анамнезі тяжких психічних розладів.

Для довготривалого лікування: при ознаках патології серцевих клапанів, одержаних під час ехокардіографії, проведеної перед початком лікування.

Спосіб застосування та дози

Дози

Максимальна доза не повинна перевищувати 30 мг на добу.

Дорослі

Оскільки бромокриптин застосовують для лікування різних станів, то і рекомендовані схеми дозування відрізняються. У більшості випадків, незалежно від кінцевої дози, оптимальна відповідь з мінімальними побічними реакціями найкраще досягається шляхом поступового збільшення дози бромокриптину.

Рекомендована схема прийому описана нижче

На початку лікування доза становить пів таблетки (1,25 мг) перед сном, через 2–3 дні дозу потрібно збільшити до 1 таблетки (2,5 мг) перед сном. Потім дозу можна збільшувати на 0,5 таблетки – 1 таблетку (1,25 мг – 2,5 мг) з інтервалами у 2–3 дні до досягнення добової дози 2×2,5 мг. Подальше збільшення дози, якщо воно необхідне, здійснювати аналогічним чином.

Пригнічення лактації за медичними показаннями

Запобігання або пригнічення лактації: у день пологів застосовувати 1,25 мг (пів таблетки) з їжею вранці та ввечері з наступним введенням 2,5 мг 2 рази на добу протягом 14 днів. Для цих показань поступове збільшення дози бромокриптину не вимагається.

Для запобігання лактації лікування слід розпочинати протягом кількох годин після пологів або переривання вагітності, але не раніше, ніж стабілізуються життєві показники. Іноді через 2 або 3 дні після припинення лікування з’являється невелике виділення молока. Це можна зупинити, відновивши лікування в тій самій дозі протягом наступного тижня.

Гіперпролактинемія

Жінки: бромокриптин вводять поступово згідно із запропонованою схемою, збільшуючи дозу до 5-10 мг на добу.

У більшості пацієнтів з гіперпролактинемією належна реакція досягається шляхом застосування дози 7,5 мг на добу у декілька прийомів. Лікування продовжують до повного припинення виділення молока, при супутній аменореї – до нормалізації менструального циклу.

Чоловіки: бромокриптин вводять поступово згідно із запропонованою схемою. Клінічно вивчалися дози до 15 мг на добу. Лікування продовжують до досягнення оптимальної терапевтичної відповіді.

Пролактиноми

Бромокриптин вводять поступово згідно із запропонованою схемою. Дозу можна потім збільшувати на 2,5 мг на добу з інтервалами у 2-3 дні таким чином: 2,5 мг кожні 8 годин, 2,5 мг кожні 6 годин, 5 мг кожні 6 годин. Пацієнти реагували на дозу до 30 мг на добу.

Акромегалія

Бромокриптин вводять поступово згідно із запропонованою схемою. Дозу можна потім збільшувати на 2,5 мг на добу з інтервалами у 2-3 дні таким чином: 2,5 мг кожні 8 годин, 2,5 мг кожні 6 годин, 5 мг кожні 6 годин, збільшуючи до 10–20 мг на добу залежно від клінічної реакції та побічних ефектів.

Хвороба Паркінсона

Для забезпечення оптимальної переносимості бромокриптин вводять поступово таким чином:

1-й тиждень: 1,25 мг перед сном.

2-й тиждень: 2,5 мг перед сном.

3-й тиждень: 2,5 мг 2 рази на добу.

4-й тиждень: 2,5 мг 3 рази на добу.

Після досягнення триразового прийому на добу добова доза може збільшуватися на 2,5 мг кожні 3–14 днів залежно від реакції пацієнта.

Бромокриптин слід титрувати повільно, щоб досягти мінімальної ефективної дози для кожного пацієнта. Адекватна терапевтична відповідь може бути досягнута протягом 6-8 тижнів; якщо це не відбулось, добову дозу можна додатково збільшувати на 2,5 мг на добу щотижня.

Підвищення дози можна продовжувати до досягнення оптимальної дози. При монотерапії або комбінованій терапії зазвичай ця доза становить 10–30 мг на добу. Пацієнтам, що вже отримують леводопу, дозу леводопи можна поступово зменшувати, в той час як дозу бромокриптину збільшувати до досягнення оптимального балансу. У деяких пацієнтів леводопа може бути повністю відмінена.

Пацієнти літнього віку

Відсутні клінічні свідчення на користь того, що бромокриптин становить особливу небезпеку для осіб літнього віку.

Пацієнти із порушеннями функції печінки

У пацієнтів із порушеннями функції печінки швидкість виведення препарату може зменшуватися і рівень препарату у плазмі крові може зростати, що вимагає корекції доз.

Спосіб застосування

Застосовують внутрішньо. Даний лікарський засіб завжди слід приймати під час вживання їжі.

Діти.

Діти (віком від 7 до 17 років)

Безпека та ефективність застосування бромокриптину у дітей встановлена тільки для пролактиноми та акромегалії у пацієнтів віком від 7 років (див. розділи «Фармакодинаміка» та «Особливості застосування»).

Передозування

Ознаки та симптоми

У всіх випадках передозування бромокриптину (прийнятого самостійно) пацієнти вижили. Максимальна одноразово прийнята доза бромокриптину, відома на даний час, становить 325 мг. Симптоми передозування включають блювання, нудоту, запаморочення, артеріальну гіпотензію, ортостатичну гіпотензію, тахікардію, млявість, сонливість, летаргію та галюцинації.

Існують поодинокі повідомлення про дітей, які випадково застосували бромокриптин. При цьому реєстрували такі побічні реакції як блювання, сонливість та гарячка. Пацієнти одужували самостійно за декілька годин або після відповідного лікування.

Лікування передозування

У випадку передозування рекомендовано застосувати активоване вугілля, але якщо препарат був прийнятий внутрішньо зовсім недавно, можна промити шлунок.

Лікування гострої інтоксикації симптоматичне. Для лікування блювання або галюцинацій може бути показаний метоклопрамід.

Отзывы

ОТЗЫВЫ БРОМОКРИПТИН-Рихтер таблетки по 2,5мг №30

Отзывов пока нет

Инструкция