0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

ОНКО БЦЖ100мг порошок для приготовления суспензии с растворителем во флаконе

По рецепту БИОМЕД ЗАВОД СЫВОРОТОК И ВАКЦИН ВАРШАВА
ОНКО БЦЖ100мг порошок для приготовления суспензии с растворителем во флаконе-0
Код товара: 5084731
Доставка в:
Новая почта Тариф перевозчика
Укр почта Тариф перевозчика
Самовивоз Бесплатно
Наличие в аптеках
Главная информация
Отзывы
Инструкция
Наличие в аптеках
Главная информация
От 14453.6 До 14453.6 грн.
Цены дествительны только при заказе на сайте!
детям
Нет
беременным
Нет
кормящим
Нет
аллергикам
С осторожностью
диабетикам
Можно
водителям
Нет
Производитель БИОМЕД ЗАВОД СЫВОРОТОК И ВАКЦИН ВАРШАВА
Признак производителя Импортный
Страна производителя Польша
Бренд ОНКО БЦЖ
Первичная упаковка Ампула
Форма выпуска порошок для иньекций
Количество в упаковке 1
Можно взрослым Можно
Можно детям Нет
Можна беременным Нет
Можно кормящим Нет
Можно аллергикам С осторожностью
Можно диабетикам Можно
Можно водителям Нет
Взаимодействие с пищей Не имеет значения
Условия отпуска По рецепту
Температура хранения от 2 до 8 с
Чуствительность к свету Нет

Фармакотерапевтична група

Антинеопластичні та імуномодулюючі засоби. Імуностимулятори. Інші імуностимулятори. Код АТХ L03A X03.

Показання

Препарат застосовувати:

  • для лікування епітеліальних, неінвазивних форм раку сечового міхура та для профілактики рецидивів після оперативного втручання:
  • епітеліального раку, обмеженого винятково слизовою оболонкою (неінвазивна папілярна карцинома) (Та);
  • епітеліального раку, локалізованого у власній пластині слизової оболонки (не м’язовій) сечового міхура (Т1);
  • раку in situ (карцинома in situ,плоскопухлинна) (Tis).

Протипоказання

Внутрішньоміхурова інстиляція препарату протипоказана таким особам:

  • з алергічною реакцією на діючі або допоміжну речовини;
  • із вродженим або набутим дефектом імунної системи;
  • що проходять лікування імуносупресантами (наприклад цитостатиками чи опроміненням та кортикостероїдами);
  • із діагнозом туберкульоз в активній формі або іншим захворюванням, що вимагає лікування туберкулостатиками;
  • із маніфестною інфекцією сечовивідних шляхів, поки не буде отримано стерильного посіву сечі;
  • після трансуретральної електрорезекції пухлини (ТУР) впродовж 2–3 тижнів;
  • зі значною кровотечею із сечового міхура;
  • з перфорацією сечового міхура;
  • вагітним жінкам, жінкам з підозрою на вагітність або в період годування груддю;
  • дітям.

Спосіб застосування та дози

Вміст 1 ампули або 1 флакона Онко БЦЖ 50, розчинений в 1 мл 0,9 % розчину натрію хлориду, становить 1 дозу, що використовується для 1 інстиляції в сечовий міхур.

Вміст 1 ампули або 1 флакона Онко БЦЖ 100, розчинений в 1 мл 0,9 % розчину натрію хлориду, становить 1 дозу, що використовується для 1 інстиляції в сечовий міхур.

Схема лікування неінвазивних форм раку сечового міхура

Стандартна схема лікування полягає в інстиляції в сечовий міхур 1 дози препарату 1 раз на тиждень протягом 6 тижнів. Такий курс називається індукційним. У разі виявлення рецидиву пухлини слід поновити шеститижневий курс.

Після чотиритижневої перерви рекомендується проведення підтримуючого курсу лікування препаратом Онко БЦЖ 50, 100. Для підтримуючої терапії інстилювати 1 дозу препарату 1 раз на тиждень протягом 3 тижнів через 3, 6, 12, 18, 24, 30 і 36 місяців, розпочинаючи з першого дня лікування. Повний 3-річний цикл лікування (індукційний курс + підтримуючий курс) становить загалом 27 інстиляцій у сечовий міхур.

Профілактика рецидивів

Внутрішньоміхурову інстиляцію слід виконувати не раніше 14 діб після взяття біоптату з пухлини або слизової оболонки сечового міхура, трансуретральної електрорезекції пухлини (ТУР) або після травматичної катетеризації, оскільки у разі наявності травми, коли палички БЦЖ потрапляють у кров, можуть розвинутися ускладнення – розвиток міліарного туберкульозу, навіть сепсис.

Спосіб застосування

Препарат вводиться до сечового міхура за допомогою уретрального катетера. Лубриканти, що полегшують введення катетера через уретру в сечовий міхур, не повинні містити туберкулостатиків.

Препарат не призначений для внутрішньовенного, підшкірного або внутрішньом’язового введення.

Перед призначенням пацієнтові курсу внутрішньоміхурових інстиляцій БЦЖ слід виконати пробу Манту (РТ, РРD) з метою перевірки рівня імунологічної відповіді організму пацієнта. У разі коли шкірна реакція є надто сильною або перевищує 1 см у діаметрі (реакція діаметром понад 6 мм вважається позитивним результатом), слід відмовитися від запланованої імунотерапії. Після завершення 6-тижневого курсу слід знову зробити пробу Манту з метою оцінки впливу лікування на загальну імунологічну реактивність організму хворого. У частини хворих така реактивність суттєво підвищується.

Приготування препарату до застосування та введення кваліфікованим медперсоналом здійснюється таким чином: до ампули/флакона, що містить порошок, за допомогою стерильного шприца об’ємом 5 мл ввести 1 мл розчинника (стерильний 0,9 % розчин натрію хлориду). Тричі обережно набрати до шприца і знову вилити вміст до ампули з метою отримання однорідної суспензії, уникаючи струшування суспензії. Потім суспензію з ампули/флакона (1 мл) набрати до стерильного шприца об’ємом 50 мл і добрати 49 мл стерильного 0,9 % розчину натрію хлориду. У результаті розчинення формується гомогенна однорідна суспензія без видимих конгломератів.

Крізь катетер 12–14 F, введений через уретру, випорожнити сечовий міхур, промити його стерильним 0,9 % розчином натрію хлориду, щоб переконатися, що в промивній рідині відсутні домішки крові. Потім повільно ввести крізь катетер цілу дозу (50 мл) суспензії БЦЖ і додатково ввести 5 мл стерильного 0,9 % розчину натрію хлориду для повного виведення суспензії БЦЖ з катетера.

Після введення препарату катетер вилучити і занурити у дезінфікуючий розчин. Введена суспензія БЦЖ повинна залишатися у сечовому міхурі протягом 2 годин. Протягом усього цього часу пацієнтові слід міняти положення кожні 15 хвилин (на животі, на спині і на боці). Через 2 години після введення препарату пацієнт повинен випорожнити сечовий міхур у ємність із дезінфікуючим розчином. У разі існування труднощів з повним випорожненням міхура (затримка сечі після сечовипускання) медперсоналу необхідно ввести катетер пацієнтові у сечовий міхур, що дає змогу випорожнити міхур від залишків сечі у ту ж ємність. Через 6 годин дезінфікуючий розчин вилити у туалет, який також підлягає дезінфекції звичайними дезінфікуючими засобами.

Діти.

Не застосовувати.

Передозування

Існує мала імовірність передозування препарату з огляду на те, що вміст 1 ампули/флакона з препаратом становить 1 дозу. Однак у разі введення надмірної дози або тривалого утримання препарату в сечовому міхурі слід за допомогою катетера видалити з міхура затриману сечу (в осіб із затримкою сечі після сечовипускання) та кілька разів промити сечовий міхур стерильним 0,9 % розчином натрію хлориду. У разі подальшого розвитку мікобактеріальної інфекції терміново застосувати туберкулостатики. Вище зазначені дії має виконувати кваліфікований медперсонал.

Отзывы

ОТЗЫВЫ ОНКО БЦЖ100мг порошок для приготовления суспензии с растворителем во флаконе

Отзывов пока нет

Инструкция