0 800 50 95 95
066 298 95 95
097 298 95 95
UA | RU

БУПІРОЛ розчин для інфузій по 4мг/мл по 100мл №1

За рецептом АЛТАН ФАРМАСЬЮТІКАЛЗ С.А.
БУПІРОЛ розчин для інфузій по 4мг/мл по 100мл №1-0
Код товару: 5029471
Наявність в аптеках
Основна інформація
Відгуки
Інструкція
Наявність в аптеках
Основна інформація
Виробник АЛТАН ФАРМАСЬЮТІКАЛЗ С.А.
Ознака виробникаІмпортний
Країна виробникаІспанія
Бренд БУПІРОЛ
Первинна упаковкаконтейнер
Форма випускурозчин для інфузій
Кількість в упаковці1
Можна дорослимМожна
Можна дітямНі
Можна вагітнимПо призначенню лікаря
Можна годуючимНі
Можна алергікамЗ обережністю
Можна діабетикамМожна
Можна водіямЗ обережністю
Спосіб застосуванняінфузії
Взаємодія з їжеюНе має значення
Умови відпускуЗа рецептом
Температура зберіганняне вище 25 С
Чутливість до світлаНі

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні пропіонової кислоти. Код АТХ М01А Е01.

Спосіб застосування та дози

Для того, щоб мінімізувати небажані ефекти, Бупірол слід вводити в мінімальних ефективних дозах протягом мінімального періоду часу.

Слід підтримувати адекватну гідратацію пацієнта, щоб мінімізувати ризик можливих побічних реакцій з боку нирок.

Дорослі. Рекомендованою дозою є 400 мг ібупрофену кожні 6‑8 годин за необхідності, не перевищувати максимально рекомендовану добову дозу 1200 мг. Лікарський засіб призначається для короткочасного лікування (максимальна тривалість лікування – 3 дні). Пацієнтам рекомендовано перейти на пероральне лікування, як тільки це стане можливо.

Пацієнти літнього віку. Корекція дози не потрібна. Однак слід вживати запобіжних заходів при лікуванні пацієнтів літнього віку, оскільки вони зазвичай схильні до виникнення побічних реакцій (див. розділи «Особливості застосування» та «Побічні реакції»), а також частіше мають ниркову, печінкову та серцево-судинну недостатність, а також застосовують супутні лікарські засоби. Рекомендовано спостерігати за пацієнтами цієї категорії. Лікування слід регулярно переглядати та припиняти, якщо не спостерігається ніякої позитивної динаміки або виникає непереносимість.

Ниркова недостатність. У пацієнтів з легким або середнім ступенем ниркової недостатності початкову дозу слід зменшувати та підтримувати її якомога нижчою протягом найкоротшого терміну. Бупірол протипоказаний пацієнтам із тяжкою нирковою недостатністю.

Печінкова недостатність. Пацієнтам із печінковою недостатністю легкої або середньої тяжкості лікування слід розпочинати зі зменшених доз, дозу слід тримати якомога нижчою протягом найкоротшого необхідного періоду лікування. Бупірол протипоказаний пацієнтам із тяжкою печінковою недостатністю.

Спосіб введення.

Для внутрішньовенного застосування. Лікарський засіб слід вводити у вигляді внутрішньовенної інфузії протягом 30 хвилин.

Діти.

Застосування лікарського засобу Бупірол у дітей та підлітків не вивчалось, тому його не слід застосовувати цій категорії пацієнтів. Безпека та ефективність не встановлені.

Передозування

Період напіввиведення при передозуванні становить 1,5–3 години.

Симптоми. У більшості пацієнтів застосування значної кількості НПЗЗ викликало лише нудоту, блювання, біль в епігастральній ділянці, дуже рідко – діарею. Можуть також виникати шум у вухах, головний біль, запаморочення та шлунково-кишкова кровотеча. При більш тяжкому отруєнні можуть виникати токсичні ураження центральної нервової системи, які проявляються у вигляді сонливості, ністагму, порушення зору, інколи – збудженого стану та дезорієнтації або коми. Інколи у пацієнтів спостерігаються судоми. При тяжкому отруєнні може виникати гіперкаліємія та метаболічний ацидоз, гостра ниркова недостатність, пошкодження печінки, артеріальна гіпотензія, дихальна недостатність та ціаноз. У хворих на бронхіальну астму може спостерігатися загострення перебігу астми.

Лікування. Спеціального антидоту немає, слід розпочати симптоматичне лікування. Терапевтичні можливості лікування інтоксикації диктуються ступенем, рівнем та клінічними симптомами відповідно до загальної практики інтенсивної терапії.

Побічні ефекти

Всі побічні реакції приведено за системою класів та органів та частотою: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 – < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 – < 1/100), рідко (≥ 1/10000 – < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), частота невідома (не можуть бути оцінені за наявними даними). Найчастіше виникають побічні реакції з боку ШКТ, які здебільшого залежать від дози. Можуть виникати пептичні виразки, перфорації ШКТ або кровотечі, іноді з летальним наслідком, особливо у пацієнтів літнього віку. Повідомлялося про нудоту, блювання, діарею, метеоризм, запор, диспепсію, біль у животі, мелену, криваве блювання, виразковий стоматит, загострення коліту та хвороби Крона. Рідше спостерігався гастрит. Дуже рідко повідомляли про тяжкі реакції підвищеної чутливості (включаючи реакції в місці інфузії, анафілактичний шок) та серйозні шкірні побічні реакції, такі як бульозні реакції, включаючи синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), мультиформну еритему та алопецію.

Описано загострення інфекційних запалень (наприклад, розвиток некротизуючого фасциїту), що збігається із застосуванням НПЗЗ. Можливо, це пов’язано з механізмом дії НПЗЗ.

Під час інфекції вітряної віспи можуть спостерігатися фоточутливість, алергічний васкуліт, у виняткових випадках – тяжкі шкірні інфекції та ускладнення м’яких тканин. Повідомлялося про набряки, гіпертензію та серцеву недостатність у зв'язку з лікуванням НПЗЗ.

Клінічні дослідження показують, що застосування ібупрофену, особливо у високій дозі (2400 мг/добу), може бути пов'язане з невеликим підвищеним ризиком артеріальних тромботичних подій (наприклад, інфаркту міокарда або інсульту).

MedDRA,

Органи та системи

Частота

Побічні реакції

Лабораторні показники, інфекції

Дуже рідко

Описано загострення інфекційних запалень (наприклад, розвиток некротизуючого фасциїту), що збігається із застосуванням НПЗЗ. Можливо, це пов'язано з механізмом дії НПЗЗ.

З боку крові та лімфатичної системи

Дуже рідко

Порушення кровотворення (анемія, агранулоцитоз, лейкопенія, тромбоцитопенія та панцитопенія). Першими симптомами є гарячка, біль у горлі, поверхневі рани в роті, грипоподібні явища, носова кровотеча та шкірна кровотеча.

З боку імунної системи

Нечасто

Реакції підвищеної чутливості. Висипання на шкірі, свербіж, напади астми.

Дуже рідко

Системний червоний вовчак (СЧВ), тяжкі реакції підвищеної чутливості, набряк обличчя, набряк язика, набряк гортані зі звуженням дихальних шляхів, утруднене дихання, відчуття серцебиття, гіпотензія та шок.

З боку психіки

Нечасто

Тривога, неспокій

Рідко

Психотичні реакції, нервозність, дратівливість, розгубленість або дезорієнтація, депресія.

З боку нервової системи

Дуже часто

Втома, головний біль, запаморочення.

Нечасто

Безсоння, збудження, дратівливість.

Дуже рідко

Асептичний менінгіт (ригідність м’язів шиї, головний біль, нудота, блювання, гарячка або сплутаність свідомості).

З боку органів зору

Нечасто

Порушення зору.

Рідко

Оборотна токсична амбліопія.

З боку органів слуху та вестибулярного апарату

Часто

Вертиго.

Нечасто

Шум у вухах.

Рідко

Порушення слуху.

З боку серцево-судинної системи

Дуже рідко

Відчуття серцебиття, серцева недостатність, інфаркт міокарда. Артеріальна гіпертензія.

З боку респіраторної системи, органів грудної клітки та середостіння

Дуже рідко

Астма, бронхоспазм, задишка, хрипи.

З боку шлунково-кишкового тракту

Дуже часто

Печія, біль у животі, нудота, блювання, метеоризм, діарея, запор та незначні шлунково-кишкові кровотечі, які можуть спричинити анемію у виняткових випадках.

Часто

Виразки ШКТ, потенційно з кровотечами та перфорацією. Виразковий стоматит, загострення коліту та хвороби Крона.

Нечасто

Гастрит.

Рідко

Стеноз стравоходу, загострення дивертикульозу, неуточнений геморагічний коліт. Якщо трапляються шлунково-кишкові кровотечі, це може спричинити анемію та гематемезис.

Дуже рідко

Езофагіт, панкреатит, утворення кишкових, діафрагмоподібних стриктур.

З боку печінки і жовчовивідних шляхів

Рідко

Жовтяниця, порушення функції печінки, ураження печінки, особливо при тривалій терапії гострого гепатиту.

Частота невідома

Печінкова недостатність.

З боку шкіри та підшкірної клітковини

Часто

Шкірні висипання.

Нечасто

Кропив'янка, свербіж, пурпура (включаючи алергічну пурпуру).

Дуже рідко

Бульозні або везикулярні реакції, включаючи синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), мультиформна еритема. Реакції світлочутливості та алергічний васкуліт.

У виняткових випадках – тяжкі шкірні реакції при вітряній віспі.

Частота невідома

Реакція на препарат у вигляді еозинофілії та системні симптоми (синдром DRESS). Гострий генералізований екзантематозний пустульоз (AGEP).

З боку опорно-рухової системи та сполучної тканини

Рідко

Ригідність м'язів шиї.

З боку нирок та сечовидільної системи

Нечасто

Знижена екскреція сечі, набряки, особливо у пацієнтів з артеріальною гіпертензією або нирковою недостатністю, нефротичним синдромом, інтерстиціальним нефритом, який може супроводжуватися гострою нирковою недостатністю.

Рідко

Папілярний некроз, особливо при тривалій терапії, підвищена концентрація сечової кислоти в сироватці крові.

Загальні розлади та реакції у місці введення

Часто

Біль і відчуття печіння у місці введення.

Частота невідома

Набряк, гематома або кровотеча у місці введення.

Відгуки

ВІДГУКИ БУПІРОЛ розчин для інфузій по 4мг/мл по 100мл №1

Відгуків ще немає

Інструкція