Ранозагоювальні засоби
Ранозагоювальні засоби
Ранозагоювальні засоби - це препарати, які застосовують для загоєння невеликих опіків, синців, ударів або ран. Лікарські склади можуть мати знеболюючий, антибактеріальний, регенеруючий ефект. Препарат підбирають в залежності від локалізації, глибини поранення, виникнення процесів гниття. В нашій онлайн аптеці представлений великий асортимент таких засобів.
Ранозагоювальний лікарський препарат повинен бути нетоксичний для людини. Тому до складу таких засобів входять натуральні, перевірені інгредієнти: ферменти і рослинні екстракти. Лабораторні дослідження і реальні відгуки людей підтверджують ефективність використання препаратів на різних етапах лікування:
- порізів або подряпин;
- тріщин, обумовлених сухістю епідермісу;
- окремих хвороб шкіри;
- легких опіків;
- невеликих виразок.
Щоб правильно підібрати препарат, слід розібратися в основних характеристиках та особливостях впливу.
Групи ранозагоювальних препаратів
Ранозагоювальні препарати розроблені для лікування пошкоджених ділянок шкіри випускаються в різних формах: мазь, крем, розчин, суспензія або клей, порошок, спрей, гель, бальзам.
Антибактеріальні засоби використовують для дезінфекції, підсушування, захисту і прискорення процесів регенерації травмованих ділянок епідермісу. Склад ліків цієї групи безпосередньо впливає на принцип дії та напрями використання:
- знезаражувальні мазі виготовлені на основі цинку або срібла;
- більшість засобів відмінно підсушують пошкодження відкритих ділянок тіла;
- пролежні або пошкодження шкіри людей хворих на цукровий діабет, гнійні рани слід обробляти засобами з антибіотиками, які запобігають подальший розвиток інфекції;
- гнійні рани при перших же ознаках лікують складом з основою з вазелін-ланоліну;
- застосування регенеруючих препаратів в післяопераційний період (через 1-2 тижні) сприяє кращому загоєнню тканин, допомагає прибрати рубці і інші сліди хірургічного втручання;
- відкриті рани обробляють після підсихання тканин, наносячи мазь тонким шаром;
- для лікування опіків підходять препарати з знеболюючим або регенеруючим ефектом - все залежить від ступеня ураження тканин.
Наносити лікарські засоби на пошкоджену область необхідно 1-2 рази в день до трьох тижнів. Перед застосуванням складу для загоєння невеликих відкритих ран потрібно промити пошкоджену ділянку холодною кип'яченою водою і промокнути рану стерильною серветкою. Після нанесення крему або іншого засобу, слід накласти стерильний тампон і закріпити його бинтом або пластиром.
«3і» - надійний помічник в придбанні лікарських препаратів
Антибактеріальні та відновлюючі мазі можуть викликати алергічні реакції. Вони протипоказані при особистій непереносимості складових інгредієнтів, захворюваннях печінки, вагітності та ін.
Щоб правильно підібрати медикамент, слід уважно вивчити інструкцію, отримати консультацію лікаря. Самостійне використання кремів і гелів можливо тільки при незначних пошкодженнях. Серйозні рани потрібно обов'язково показати медикам. Досвідчений фахівець допоможе підібрати мазь, склад якої не буде згубно впливати на організм.
Придбати ранозагоювальні препарати різних категорій можна в аптечній мережі «3і» (Україна). Також у нас представлені тонометри, засоби для засмаги, ортопедичне взуття та багато іншого. Експерти компанії дбайливо і відповідально ставляться до здоров'я клієнтів, тому кожен, хто потребує може отримати кваліфіковану консультацію 24/7. Широкий асортимент продукції перевірених виробників дозволить підібрати відповідний товар, враховуючи індивідуальні особливості відвідувачів. Замовлення можна швидко і легко оформити онлайн на сайті 3i.ua або в телефонному режимі. Доступні ціни, програми знижок і акційні пропозиції допоможуть вигідно придбати необхідний товар.